Nowoczesne karty graficzne

Nowoczesne karty graficzne

Opublikowany

Najtańsza i najmniej wymagająca propozycja z rodziny Pascal czy prawdziwy Berserker wśród najlepszych kart graficznych? Ekspert Komputronika, Tomasz Ciesielski, przedstawia nowości: MSI GeForce GT 1030 2GH LP OC i kartę MSI GeForce GTX 1080 Ti SEA HAWK X 11GB GDDR5X VR Ready.

Dobra cena i jakość

MSI GeForce GT 1030 2GH LP OC to najnowsza propozycja od NVIDIA. Solidna, a zarazem jedna z najmniej wymagających kart graficznych. Nowy model ma 2 GB pamięci GDDR5 64-bit i układ Pascal GP108, wyposażony w 384 rdzenie CUDA, 24 jednostki teksturujące i 8 jednostek rasteryzujacych.

To dobra propozycja na słabsze sprzęty i zestawy multimedialne. Niebywałą zaletą GeForce GT 1030 jest to, że nie pobiera ona dużej ilości mocy, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego zasilania.

Tomasz Ciesielski, product manager VGA w firmie Komputronik

NVIDIA GeForce GT 1030

NVIDIA GeForce GT 1030

Dla najbardziej wymagających 

Najmocniejszy chip GTX1080Ti w wydaniu z chłodzeniem hybrydowym to coś dla każdego szanującego się gracza. MSI GeForce GTX 1080 Ti to procesor Pascal GP102 z 3584 rdzeniami CUDA i 11GB pamięci GDDR5X.

Taktowanie rdzenia na poziomie 1480 MHz (1683 MHz Boost) i taktowanie pamięci 11016 MHz (11124 OC) sprawia, że karta jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych kart z fabrycznym OC.

Tomasz Ciesielski, product manager VGA w firmie Komputronik

MSI GeForce GTX 1080 Ti SEA HAWK X 11GB GDDR5X VR Ready 

MSI GeForce GTX 1080 Ti SEA HAWK X 11GB GDDR5X VR Ready 

Karta nie należy do najtańszych, ale niewątpliwie warta jest swojej ceny. W doborze karty graficznej powinniśmy kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami, nie warto decydować się na kartę o świetnych parametrach, jeżeli korzystamy tylko z gier o małych wymaganiach technicznych. Rynek kart graficznych rozwija się szybko i proponuje nam coraz więcej interesujących rozwiązań, opartych nie tylko na świetnej wydajności, ale także spersonalizowaniu parametrów naszych nowoczesnych komputerów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Ugoda Grupy Komputronik SA z Clean and Carbon Energy SA

temu

7 listopada 2017 roku Grupa Komputronik zawarła w formie aktu notarialnego kompleksową Ugodę, która reguluje kwestie sporne z Clean and Carbon Energy SA oraz powiązanymi spółkami i osobami. Realizacja zawartej umowy, jak również umów wykonawczych, reguluje kwestie ekonomiczne i formalne. Zawarta Ugoda pozwoli zakończyć wieloletnie spory, które toczyły się pomiędzy Grupą Komputronik a pozostałymi podmiotami.
Z nami „Możesz więcej”! Poznaj historię Łukasza

temu

Sześć pytań do Łukasza, naszego Kierownika Regionalnego.
Re-otwarcie: nowy Komputronik w Warszawie

temu

Pierwszy dzień lipca Komputronik rozpoczyna niezwykle aktywnie. Polska spółka otwiera kolejny salon, po całkowitej rewitalizacji. Wielkie otwarcie już w najbliższą sobotę, 1 lipca, w Centrum Handlowym Arkadia przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. 
Real Time Marketing w wydaniu Komputronika

temu

Tegoroczny Mundial nie zakończył się dla Polaków sukcesem. Seria porażek szybko zakończyła udział polskiej reprezentacji w walce o zwycięstwo i pozostawiła u kibiców niedosyt. Zupełne przeciwieństwo stanowią działania marek, które zainspirowane ważnym sportowym czasem, prowadziły zintensyfikowane kampanie reklamowe w oparciu o Real Time Marketing. Jedną z lepiej przygotowanych firm podczas ubiegłych Mistrzostw Świata był Komputronik, który zakończył turniej ze wzrostem odsłon witryny, odwiedzin w sklepie stacjonarnym i przede wszystkim ze wzrostem sprzedaży.