Re-otwarcie: nowy Komputronik w Warszawie
Kopiuj tekst

Re-otwarcie: nowy Komputronik w Warszawie

Pierwszy dzień lipca Komputronik rozpoczyna niezwykle aktywnie. Polska spółka otwiera kolejny salon, po całkowitej rewitalizacji. Wielkie otwarcie już w najbliższą sobotę, 1 lipca, w Centrum Handlowym Arkadia przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. 

Nowy sklep Komputronik w Arkadii zostaje oddany do użytku po zmianie swojej formuły - gruntownej rewitalizacji. Odnowione wnętrze salonu spełnia najwyższe standardy zgodne z modelem przyjętym przez firmę Komputronik. Re-otwarcie Komputronika w Warszawie to wydarzenie warte uwagi także ze względu na wyjątkowe promocje, przygotowane specjalnie tę okazję.

Specjalna obniżka dotyczyć będzie m.in. laptopów i smartfonów oraz licznych akcesoriów. W obniżonych cenach będzie można kupić także sprzęt AGD, m. in. blender ręczny czy żelazko marki Bosch. Fanów dobrego nagłośnienia z pewnością ucieszy promocyjna cena bezprzewodowego głośnika JBL GO (black), jednego z najlepszych i najbardziej popularnych bezprzewodowych głośników na świecie. W nowo otwieranym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działów IT.

Nowy Komputronik będzie działał 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 10 - 22, a w niedzielę między godziną 10 a 21.  
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.