Re-otwarcie: nowy Komputronik w Bielsku Podlaskim

Re-otwarcie: nowy Komputronik w Bielsku Podlaskim

Published

Aktywne lato polskiej spółki z branży IT trwa. Firma otwiera kolejny salon agencyjny, po całkowitej rewitalizacji. Wielkie re-otwarcie już w najbliższą sobotę, 22 lipca, przy ulicy Adama Mickiewicza 58/11 w Bielsku Podlaskim.

Nowy sklep Komputronika w Bielsku Podlaskim zostaje oddany do użytku po całkowitej rewitalizacji - jego wnętrze będzie spełniać teraz najwyższe standardy zgodne z modelem przyjętym przez firmę. Re-otwarcie Komputronika to wydarzenie warte uwagi także ze względu na wyjątkowe promocje, przygotowane specjalnie tę okazję. Obniżka dotyczyć będzie m.in. laptopów i smartfonów oraz licznych akcesoriów. Pasjonatów majsterkowania na pewno zainteresuje też promocja wiertarko-wkrętarki Black&Decker czy zestawu wkrętaków Stanley.
W nowo otwieranym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działów IT. Sklep będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Nowy Komputronik otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. W dniu otwarcia sklep czynny będzie od godziny 10:00.

Komputronik Bielsk Podlaski - sklep Komputronik.pl

Zapraszamy do zakupów w salonie Komputronik Bielsk Podlaski. W stałej ofercie znajdą Państwo elektronikę, laptopy, smartfony, RTV, AGD oraz akcesoria.

Share

Premiera nowego Honor 9

Parametry podobne do najnowszego modelu Huawei P10, klasyczny, nowoczesny design, dobra cena… Czy nowy model Honor 9 jest skazany na sukces? Flagowy model submarki Huawei jest już do sprawdzenia w Komputroniku.