Premiera nowego Honor 9

Premiera nowego Honor 9

Parametry podobne do najnowszego modelu Huawei P10, klasyczny, nowoczesny design, dobra cena… Czy nowy model Honor 9 jest skazany na sukces? Flagowy model submarki Huawei jest już do sprawdzenia w Komputroniku.

Huawei Honor 9

Huawei Honor 9

Telefony ze średniej półki, z dobrymi parametrami. Tak miała wyglądać krótka charakterystyka produktów Honor, gdy w 2014 roku marka zadebiutowała na rynku smartfonem Honor 6. Smartfony te miały stanowić tańszą wersję flagowych modeli chińskiego koncernu. Szybko jednak okazało się, że oferując wysoką jakość wykonania, nowoczesny design i doskonałe parametry, stały się realną konkurencją dla topowych smartfonów ich producenta, Huawei.

Nowy Honor to 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci flash, co daje mu dobrą, mocną pozycję nawet na najwyższej półce smartfonów. Posiada czytnik linii papilarnych, usytuowany pod wyświetlaczem. Podobne rozwiązanie możemy zaobserwować w najnowszym modelu Huawei (P10).

Filip Kałas, Division Director

Huawei Honor 9

Huawei Honor 9

Model oferuje też aparat fotograficzny - z tyłu o parametrach 20 Mpix matrycy monochromatycznej z 12 Mpix sensorem RGB oraz wersję przednią - 8 Mpix. Pojemność akumulatora baterii w Honor 9 DualSim to 3200 mAh, możemy więc mieć nadzieję na długi czas pracy telefonu, co czyni go modelem idealnym do codziennego użytkowania - z uwzględnieniem słuchania muzyki (producent zapewnia o doskonałej jakości dźwięku) oraz oglądania filmów wideo na 5,15 calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 1080x1920p. A to wszystko - bez ciągłego ładowania baterii. Model obsługuje też Wi-Fi 802.11ac, 4G VoLTE, Bluetooth 4.2 LE i NFC.

Za nowy Honor 9 DualSim zapłacimy w Komputroniku 2 199 złotych. Oprócz flagowego niebieskiego modelu, telefon dostępny jest także w wersji szarej.

Udostępnij

30 days to pro - wyjątkowa szansa dla zdolnych graczy

30 days to pro to akcja dla młodych, utalentowanych graczy CS:GO. Mają oni niestandardową możliwość na osiągnięcie poziomu profesjonalnego gracza w… zaledwie miesiąc! Rekrutacja (pierwszy etap) rozpoczęła się 21 czerwca.