30 days to pro - wyjątkowa szansa dla zdolnych graczy
30 days to pro - wyjątkowa szansa dla zdolnych graczy

30 days to pro - wyjątkowa szansa dla zdolnych graczy

Opublikowany

30 days to pro to akcja dla młodych, utalentowanych graczy CS:GO. Mają oni niestandardową możliwość na osiągnięcie poziomu profesjonalnego gracza w… zaledwie miesiąc! Rekrutacja (pierwszy etap) rozpoczęła się 21 czerwca.

Counter-Strike: Global Offensive gromadzi wokół siebie liczne grono utalentowanych graczy. Komputronik wraz z partnerami - Lenovo Legion, Intel i Microsoft postanowił dać im szansę na podszkolenie swoich umiejętności. „30 days to pro rozpoczyna się trzyetapową rekrutacją, z której wyłonionych zostanie pięciu najlepiej rokujących graczy. Czeka na nich trening prawdziwych zawodników.” – wyjawia Piotr Janus, Community Manager w firmie Komputronik, odpowiedzialny za akcję 30 days to pro.

Trafią oni na bootcamp do profesjonalnego gaming house’u, gdzie przez 30 dni będą trenować, by stać się jak najlepszym zespołem. Gracze będą mieli zapewnione perfekcyjne warunki – opiekę trenerską, konsultacje dietetyczne, wysokiej klasy sprzęt gamingowy a także zajęcia przygotowawcze z zakresu psychologii sportu i przygotowania organizmu do wysiłku. Opiekę gamingową nad uczestnikami sprawował będzie Kamil „HopE” Tarka, założyciel organizacji Adversa Esports oraz Krajowej Federacji Sportów Elektronicznych. Po miesiącu intensywnego treningu zespół zmierzy się z drużyną złożoną z profesjonalnych graczy.
Komputronik Gaming

Zaczynamy challenge! 💪💪💪 5 wybrańców #30daystopro zaczyna treningi. Poznajcie ich! #LegionLenovo Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=kE-WhmWb68c Będziecie kibicować? 🤔

Akcję 30 days to pro można śledzić na bieżąco dzięki codziennym streamom oraz vlogom, dostępnym na kanale Komputronik Gaming. Przed uczestnikami programu intensywny i inspirujący czas, którego wielki finał - showmatch z profesjonalnym zespołem CS:GO - odbędzie się już we wrześniu!

Udostępnij

Jak obronić skórę przed latem

W okresie wakacyjnym skóra jest szczególnie narażona na podrażnienia. Promieniowanie UV przyspieszające procesy starzenia, częste zmiany temperatur czy nadmorski wiatr mogą osłabić cerę. Wpływ na jej wygląd ma także sposób odżywiania, który podczas urlopu bywa zaniedbywany. Skutki uboczne czyhających na skórę zagrożeń można zatuszować. Jednak niezmiernie ważna jest jej ochrona i regeneracja, a do tego potrzebne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków. W ich znalezieniu pomoże nowa oferta sieci Komputronik, która pozwala zadbać nie tylko o wygląd, ale i zdrowie skóry.