30 days to pro - wyjątkowa szansa dla zdolnych graczy
30 days to pro - wyjątkowa szansa dla zdolnych graczy

30 days to pro - wyjątkowa szansa dla zdolnych graczy

30 days to pro to akcja dla młodych, utalentowanych graczy CS:GO. Mają oni niestandardową możliwość na osiągnięcie poziomu profesjonalnego gracza w… zaledwie miesiąc! Rekrutacja (pierwszy etap) rozpoczęła się 21 czerwca.

Counter-Strike: Global Offensive gromadzi wokół siebie liczne grono utalentowanych graczy. Komputronik wraz z partnerami - Lenovo Legion, Intel i Microsoft postanowił dać im szansę na podszkolenie swoich umiejętności. „30 days to pro rozpoczyna się trzyetapową rekrutacją, z której wyłonionych zostanie pięciu najlepiej rokujących graczy. Czeka na nich trening prawdziwych zawodników.” – wyjawia Piotr Janus, Community Manager w firmie Komputronik, odpowiedzialny za akcję 30 days to pro.

Trafią oni na bootcamp do profesjonalnego gaming house’u, gdzie przez 30 dni będą trenować, by stać się jak najlepszym zespołem. Gracze będą mieli zapewnione perfekcyjne warunki – opiekę trenerską, konsultacje dietetyczne, wysokiej klasy sprzęt gamingowy a także zajęcia przygotowawcze z zakresu psychologii sportu i przygotowania organizmu do wysiłku. Opiekę gamingową nad uczestnikami sprawował będzie Kamil „HopE” Tarka, założyciel organizacji Adversa Esports oraz Krajowej Federacji Sportów Elektronicznych. Po miesiącu intensywnego treningu zespół zmierzy się z drużyną złożoną z profesjonalnych graczy.
Drużyna 30 Days to PRO

Zaczynamy challenge! 💪💪💪 5 wybrańców #30daystopro zaczyna treningi. Poznajcie ich! #LegionLenovo Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=kE-WhmWb68c Będziecie kibicować? 🤔

Posted by Komputronik Gaming on Sunday, July 16, 2017
Akcję 30 days to pro można śledzić na bieżąco dzięki codziennym streamom oraz vlogom, dostępnym na kanale Komputronik Gaming. Przed uczestnikami programu intensywny i inspirujący czas, którego wielki finał - showmatch z profesjonalnym zespołem CS:GO - odbędzie się już we wrześniu!
Powiązane artykuły
Komputronik najbardziej zaufanym sklepem

Ceneo.pl już po raz dziewiąty przedstawił ranking najlepszych sklepów internetowych w Polsce. W kategorii technologia zwyciężył Komputronik, otrzymując tytuł „Zaufanego Sklepu”. 3 miliony internautów oceniło sklepy w 14 zróżnicowanych obszarach.
Ekipa Komputronik Gaming odlicza dni do corocznego PGA

Co roku Poznań Game Arena rozgrzewa amatorów gier komputerów do czerwoności. To najważniejsze w branży wydarzenie przyciąga nawet 80 tysięcy odwiedzających, na których czeka 1000 stanowisk do gry, 3 dni nieustannej rozrywki w 10 pawilonach. Podczas tegorocznej edycji, kt
Komputronik świętuje 22 urodziny

Komputronik to jeden z największych retailerów na polskim rynku. Firma obchodzi właśnie 22-lecie swojej działalności i podsumowuje ostatnie sukcesy. Podążając za wieloletnim doświadczeniem, również z okazji swoich urodzin Komputronik wychodzi naprzeciw potrzebom swoich k
Rusza Fundacja Komputronik wspierająca innowacyjnymi narzędziami

Ułatwianie dostępu do innowacyjnych narzędzi wspierających nowoczesną edukację i motywujących do osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego to cel nowo powstałej Fundacji Komputronik. Firma, która już za chwilę świętować będzie swoje 22 urodziny, postanowiła stworzyć sz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.