30 days to pro - wyjątkowa szansa dla zdolnych graczy
30 days to pro - wyjątkowa szansa dla zdolnych graczy

30 days to pro - wyjątkowa szansa dla zdolnych graczy

Opublikowany

30 days to pro to akcja dla młodych, utalentowanych graczy CS:GO. Mają oni niestandardową możliwość na osiągnięcie poziomu profesjonalnego gracza w… zaledwie miesiąc! Rekrutacja (pierwszy etap) rozpoczęła się 21 czerwca.

Counter-Strike: Global Offensive gromadzi wokół siebie liczne grono utalentowanych graczy. Komputronik wraz z partnerami - Lenovo Legion, Intel i Microsoft postanowił dać im szansę na podszkolenie swoich umiejętności. „30 days to pro rozpoczyna się trzyetapową rekrutacją, z której wyłonionych zostanie pięciu najlepiej rokujących graczy. Czeka na nich trening prawdziwych zawodników.” – wyjawia Piotr Janus, Community Manager w firmie Komputronik, odpowiedzialny za akcję 30 days to pro.

Trafią oni na bootcamp do profesjonalnego gaming house’u, gdzie przez 30 dni będą trenować, by stać się jak najlepszym zespołem. Gracze będą mieli zapewnione perfekcyjne warunki – opiekę trenerską, konsultacje dietetyczne, wysokiej klasy sprzęt gamingowy a także zajęcia przygotowawcze z zakresu psychologii sportu i przygotowania organizmu do wysiłku. Opiekę gamingową nad uczestnikami sprawował będzie Kamil „HopE” Tarka, założyciel organizacji Adversa Esports oraz Krajowej Federacji Sportów Elektronicznych. Po miesiącu intensywnego treningu zespół zmierzy się z drużyną złożoną z profesjonalnych graczy.
Komputronik Gaming

Zaczynamy challenge! 💪💪💪 5 wybrańców #30daystopro zaczyna treningi. Poznajcie ich! #LegionLenovo Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=kE-WhmWb68c Będziecie kibicować? 🤔

Akcję 30 days to pro można śledzić na bieżąco dzięki codziennym streamom oraz vlogom, dostępnym na kanale Komputronik Gaming. Przed uczestnikami programu intensywny i inspirujący czas, którego wielki finał - showmatch z profesjonalnym zespołem CS:GO - odbędzie się już we wrześniu!

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wojciech Buczkowski: to był wymagający rok, ale wyniki są zadowalające – wstępne wyniki finansowe Komputronik w 2017 roku

temu

Znacznie niższy wynik brutto w porównaniu do ubiegłego roku oraz spadek EBITDA – to dane, które znalazły się we wstępnym podsumowaniu finansowym 2017 roku Komputronik. „To był wymagający rok, ale wyniki są zadowalające. Udało nam się utrzymać wzrost sprzedaży detalicznej i wzrost ogólnej marży” – komentuje wpływ zdarzeń jednorazowych na ostateczne rezultaty Wojciech Buczkowski, Prezes Komputronik S.A.
Łatwe płatności Apple Pay – już w Komputronik

temu

Usługa płatności Apple Pay to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku. Klienci chcą płacić w sposób łatwy, szybki i przyjemny. Od 19 czerwca w Polsce usługa dostępna jest w Polsce, umożliwiając płatności mobilne, wykorzystując telefon zamiast karty płatniczej. W Komputronik płatności w takim modelu testowano już od kilku tygodni, dzięki czemu sklepy są w pełni gotowe na obsługę Apple Pay.
Polska gola!, czyli o sposobach kibicowania Polaków

temu

Tradycyjnie na ekranie telewizora, na nowoczesnym smartfonie, tablecie czy może na wyświetlaczu laptopa? Dziś sposobów na przeżywanie piłkarskich emocji jest wiele. W jaki sposób Polacy najbardziej lubią oglądać mecze polskiej reprezentacji? I czy chcąc przeżywać polskie gole częściej kupują nowe sprzęty RTV?
Dla tych, którzy…podsuwają pomysły

temu

Śluby, komunie, urodziny i imieniny… Cykl spotkań z rodziną i znajomymi co roku natęża się w miesiącach letnich. Co za tym idzie - sezon prezentowy także. Jak w najlepiej poradzić sobie z niechcianymi prezentami? To proste – stworzyć swoją wymarzoną listę życzeń. Komputronik proponuje swoim klientom łatwy i niezawodny sposób na trafiony prezent. Elektroniczna lista życzeń jest już dostępna na stronie www marki.

Dla ochłody

Coraz większą uwagę przywiązujemy do tego, co jemy, analizujemy składy produktów spożywczych… Lato kusi jednak gotowymi wyrobami, które wydają się być zdrowe i zapewniają nam odrobinę ochłody w upalne dni. O czym mowa? Oczywiście, o lodach. Możemy zrobić je także w domu, z wykorzystaniem naszych, zdrowych składników. Pokazujemy, jak.