Jak obronić skórę przed latem
Jak obronić skórę przed latem

Jak obronić skórę przed latem

W okresie wakacyjnym skóra jest szczególnie narażona na podrażnienia. Promieniowanie UV przyspieszające procesy starzenia, częste zmiany temperatur czy nadmorski wiatr mogą osłabić cerę. Wpływ na jej wygląd ma także sposób odżywiania, który podczas urlopu bywa zaniedbywany. Skutki uboczne czyhających na skórę zagrożeń można zatuszować. Jednak niezmiernie ważna jest jej ochrona i regeneracja, a do tego potrzebne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków. W ich znalezieniu pomoże nowa oferta sieci Komputronik, która pozwala zadbać nie tylko o wygląd, ale i zdrowie skóry.

Latem słońce świeci mocniej, co wiąże się z pragnieniem częstego przebywania na świeżym powietrzu. Dla skóry może być to kojące, łagodzić objawy trądziku oraz podnosić poziom witaminy D, która poprawia jej ogólny wygląd i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Warto jednak pamiętać, że umiar jest wskazany. Zbyt intensywne opalanie związane jest z przykrymi skutkami, jak pojawienie się czerwonych odbarwień czy znamion na skórze. Podobnie jest ze słodyczami - podczas wakacji trudno jest odmówić sobie przyjemności. To czas, w którym szkodliwe działanie cukru na cerę i nasilone objawy jej zanieczyszczenia zostają zepchnięte na dalszy plan… bo kto nie skusi się na gofry z owocami lub bitą śmietaną i polewą czekoladową?
Tańczenie do rana odczują nie tylko stopy, ale również skóra twarzy… szczególnie po przebudzeniu. Mogą wystąpić na niej oznaki zmęczenia albo inne krępujące defekty. Wszystkie te czynniki sprawiają, że pojawia się konieczność poddania skóry pielęgnacji i regeneracji, ewentualnie ukrycia pewnych niedoskonałości. W takiej sytuacji można sięgnąć po korektor do twarzy. To szybki sposób na zamaskowanie przebarwień, czy cieni pod oczami.
Przy wyborze korektora pod oczy warto pomyśleć, aby poza spełnieniem podstawowych funkcji, przede wszystkim pozytywnie wpływał na cerę. Rozświetlacz koreańskiej marki MISSHA The Style Under Eye Brightner precyzyjnie zakrywa nie tylko cienie pod oczami, ale też pieprzyki i mniejsze znamiona, zapewniając skórze najlepszą ochronę.

Gdy krycie korektorem już nie wystarcza i skóra twarzy potrzebuje jeszcze większego odżywienia, z pomocą przychodzą różnorodne maseczki dostępne w sklepie online marki Komputronik. O oczyszczenie i nawilżenie cery można zadbać łącząc jej regenerację z dobrą zabawą. Pomogą w tym maseczki w płacie z nadrukielm zwierząt MISSHA Animal Mask. Dzięki nim twarz nie tylko otrzyma zastrzyk energii, ale również chwilowy nowy wygląd w postaci pandy, tygrysa, świnki lub wydry. Każda z maseczek spełnia inne funkcje oraz zawiera różne składniki. Umożliwia to dobranie ich pod kątem indywidualnych potrzeb skóry twarzy, takich jak wygładzenie, długotrwałe nawilżenie, rozświetlenie czy niwelowanie zmarszczek.

MISSHA Animal Mask_Tiger_03.jpg
W wakacje cera wystawiona jest na wiele zagrożeń. Można poradzić sobie z nimi przez dbanie o jej ochronę i regenerację, ewentualnie retuszując powstałe niedoskonałości. Jednak lato to nie jedyny okres, w którym powinno się dbać o skórę. Należy robić to przez cały rok. Warto więc wzbogacić swoją kosmetyczkę o przybory do pielęgnacji cery, które można znaleźć w nowej ofercie sieci Komputronik.
Załączniki

Pobierz wszystkie

MISSHA Animal Mask_Pig_03.jpg

grafika | 5,03 MB

Pobierz
MISSHA Animal Mask_Tiger_03.jpg

grafika | 4,87 MB

Pobierz
MISSHA Animal Mask_Otter.jpg

grafika | 2,69 MB

Pobierz
MISSHA Animal Mask_Panda.jpg

grafika | 2,71 MB

Pobierz
jak obronic skórę przed latem.jpeg

grafika | 1,19 MB

Pobierz
MISSHA Animal Mask_Fox_03.jpg

grafika | 4,78 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Komputronik najbardziej zaufanym sklepem

Ceneo.pl już po raz dziewiąty przedstawił ranking najlepszych sklepów internetowych w Polsce. W kategorii technologia zwyciężył Komputronik, otrzymując tytuł „Zaufanego Sklepu”. 3 miliony internautów oceniło sklepy w 14 zróżnicowanych obszarach.
Ekipa Komputronik Gaming odlicza dni do corocznego PGA

Co roku Poznań Game Arena rozgrzewa amatorów gier komputerów do czerwoności. To najważniejsze w branży wydarzenie przyciąga nawet 80 tysięcy odwiedzających, na których czeka 1000 stanowisk do gry, 3 dni nieustannej rozrywki w 10 pawilonach. Podczas tegorocznej edycji, kt
Komputronik świętuje 22 urodziny

Komputronik to jeden z największych retailerów na polskim rynku. Firma obchodzi właśnie 22-lecie swojej działalności i podsumowuje ostatnie sukcesy. Podążając za wieloletnim doświadczeniem, również z okazji swoich urodzin Komputronik wychodzi naprzeciw potrzebom swoich k
Rusza Fundacja Komputronik wspierająca innowacyjnymi narzędziami

Ułatwianie dostępu do innowacyjnych narzędzi wspierających nowoczesną edukację i motywujących do osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego to cel nowo powstałej Fundacji Komputronik. Firma, która już za chwilę świętować będzie swoje 22 urodziny, postanowiła stworzyć sz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.