Komputronik Biznes podpisuje umowę na rozbudowę szpitala
Komputronik Biznes podpisuje umowę na rozbudowę szpitala

Komputronik Biznes podpisuje umowę na rozbudowę szpitala

Opublikowany

Nowoczesny, wyposażony w najnowsze rozwiązania sprzętowe i infrastrukturę sieciową – taki będzie szpital w Słupcy po rozbudowie. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w środę, 16 sierpnia 2017r., podczas konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym w Słupcy. Nowa część ma być oddana do użytku do końca 2018 roku, a liderem konsorcjum jest Komputronik Biznes.

Umowę ze strony powiatu podpisali najważniejsi przedstawiciele władz lokalnych: starosta Mariusz Roga i wicestarosta Szymon Grzywiński, a ze strony wykonawcy – prezes zarządu Komputronik Biznes Wojciech Buczkowski i wiceprezes Sebastian Pawłowski.

To bardzo ważny projekt dla lokalnej społeczności, tym bardziej cieszymy się, że do niego dołączamy. Dołożymy wszelkich starań, aby nowa część szpitala została oddana do użytku w ustalonym terminie, spełniała wszystkie założenia i służyła lokalnej społeczności wiele lat

Sebastian Pawłowski, wiceprezes Komputronik Biznes

Komputronik Biznes Konferencja w Słupcy 02.JPG
Nowa część szpitala odpowiadać będzie najwyższym standardom. Komputronik Biznes odpowiedzialny jest za zarządzanie projektem według najwyższych standardów, wyposażenie szpitala w sprzęt medyczny (łącznie z salami operacyjnymi), zapewnienie niezbędnego sprzętu informatycznego - w tym infrastruktury sieciowej oraz innowacyjnego monitoringu sal operacyjnych – rozwiązania eSala, produkcji własnej Komputronik Biznes.

Mamy świadomość tego, że finał będzie piękny i efektywny, ale po drodze czeka nas wiele utrudnień i kłopotów, zarówno dla pacjentów, odwiedzających, personelu, a także dla mieszkańców Słupcy, szczególnie tych mieszkających w pobliżu szpitala. Doskonale wiemy, że nie da się tego zrobić bez kurzu, pyłu, hałasu, niedogodności komunikacyjnych, ale jeżeli wszyscy będziemy świadomi tego, że robimy coś wielkiego, na zakończenie rzeczywiście będziemy uważać, że sukces odnieśliśmy wspólny, zespołowy

Mariusz Roga, starosta słupecki

Kontrakt w Słupcy jest niezwykle istotny dla obu stron, nie tylko ze względu na dużą odpowiedzialność, ale i wyzwania technologiczne związane ze specyfiką obiektu.
Komputronik Biznes Konferencja w Słupcy 03.JPG

To szczególna umowa, nie tylko dla miasta Słupca, ale całego regionu. Rozbudowie zostanie poddany bardzo ważny ośrodek ochrony zdrowia. Jesteśmy dumni, że będziemy mieć w swoim regionie tak nowoczesny obiekt

Szymon Grzywiński, wicestarosta słupecki

Całkowity koszt inwestycji wyniesie 22.990.051,77 zł brutto. Czas jej realizacji to 17 miesięcy.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Awans Komputronik Biznes w rankingu liderów branży IT

temu

Komputronik Biznes awansował na 56 pozycję w raporcie największych firm branży informatycznej w Polsce, opublikowanym przez Magazyn Computerworld. W stosunku do roku poprzedniego to awans o 22 miejsca.
Komputronik Biznes oficjalnym partnerem serwisowym Lenovo

temu

Coraz większe zaufanie partnerów, nowe kontrakty, nastawienie na rozwój - Komputronik Biznes stale umacnia swoją pozycję na rynku. Na początku czerwca podpisana została kolejna ważna umowa. Poznańska spółka została oficjalnym partnerem serwisowym produktów Lenovo.
Komputronik Biznes wspiera kobiety w IT

temu

Nie jest tajemnicą, że w sektorze IT zatrudnionych jest mniej kobiet niż mężczyzn. Czy ma to znaczenie? Ile przeciętnie zarabiają kobiety w IT? W dyskusję włącza się Komputronik Biznes, czynnie wspierając Fundację Carrots podczas pierwszego wspólnego spotkania w Trójmieście, a także podczas premiery Raportu Kobiety w IT, która odbyła się w Warszawie 23 maja.
Najwyższy poziom partnerstwa Dell EMC i Komputronik Biznes

temu

Titanium Partner to czwarty, najwyższy poziom partnerstwa, które mogą osiągnąć firmy współpracujące z marką DELL EMC. Na początku roku 2018 do ich grona dołączyła spółka Komputronik Biznes, która doradza, opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji na terenie całej Polski.

Komputronik na Poznań Business Run 2017

Pobiegliśmy,  pomogliśmy! Trzy drużyny reprezentujące Komputronik S.A. pobiegły w  największej charytatywnej sztafecie Poznań Business Run.