U nas i z nami..."Możesz więcej"!

U nas i z nami..."Możesz więcej"!

Pięć pytań do Ani - Konsultantki w Centrum Obsługi Klienta Komputronik

Ania pracuje w Komputronik już kilka lat. Obecnie jest Konsultantem w naszym Centrum Obsługi Klienta. Zapytaliśmy ją o mocne strony pracy z nami oraz o to, jak spędza swój wolny czas.

Cześć Ania, właściwie jak długo pracujesz w Komputronik?
Tak się składa, że w miniony piątek upłynęły dwa lata.

Na jakim stanowisku rozpoczynałaś tutaj pracę?
Od samego początku pracuję w Centrum Obsługi Klienta jako Konsultantka, ale niebawem się to zmieni ponieważ z początkiem nowego miesiąca zmieniam dział i będę pracować na stanowisku Specjalisty ds. Redakcji Treści.

Potrafisz wskazać swój największy zawodowy sukces w pracy z nami?
Moim największym sukcesem dotychczas jest zdobycie tytułu Gwiazdy Komputronik :). Jest to coroczny konkurs na pracownika roku w danym dziale. Zupełnie nie spodziewałam się tego wyróżnienia i niesamowicie miło zaskoczono mnie tym tytułem.

Gratulacje! A gdybyś mogła w kilku zdaniach powiedzieć o możliwościach rozwoju, jakie stwarza Ci Komputronik, co byś wymieniła?
Komputronik daje spore możliwości rozwoju –  są to wszelkie szkolenia czy wydarzenia połączone ze szkoleniami, a także możliwość awansowania. W tym przypadku możliwe są awanse poziome jak i pionowe. Co więcej, w Komputronik można awansować już po pierwszym roku pracy.
WP_20150816_11_42_29_Pro.jpg
A po pracy? Jak lubisz spędzać swój wolny czas?
Spędzam go z rodziną i poświęcam się swoim pasjom. Jedna z nich to sporty motorowe – co się pod tym kryje? Ogromne zamiłowanie do samochodów (zwłaszcza tych starych) jak i do motocykli, ale żeby nie było zbyt mało aktywnie to z dwóch kółek napędzanych benzyną często przesiadam się na dwa kółka napędzane siłą mięśni –  mowa tutaj oczywiście o rowerze, który towarzyszy mi już od wielu lat na krótkich trasach MTB oraz na dłuższych trasach szosowych. Pierwsza największa pasja łączy się z drugą –  fotografią. Kiedy mam więcej wolnego czasu to poświęcam go na podróże, podczas których też powstaje mnóstwo pięknych sesji fotograficznych. Dla urozmaicenia od czasu do czasu zajmuję się rękodziełem, którym kiedyś zajmowałam się zawodowo.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.