"Możesz więcej" również w naszych salonach

"Możesz więcej" również w naszych salonach

Pięć pytań do Magdy - Kierownik salonu Komputronik w Warszawie.

Magda kieruje zespołem Komputronik w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Opowiedziała nam o swoich początkach w naszej firmie i wskazała na najmocniejsze strony pracy z nami.

Cześć Magda, jak długo pracujesz w Komputronik?
Na początku października minęło dokładnie cztery i pół roku odkąd dołączyłam do zespołu.

Czy to było Twoje pierwsze stanowisko w firmie?
Nie. Nie od razu zaczęłam pracę na stanowisku managerskim. Na samym początku pracowałam na stanowisku Młodszego Doradcy Klienta w Komputronik Megastore, czyli największym w Warszawie salonie. Uczestniczyłam w jego otwarciu i obserwowałam, jak zmienia się to miejsce. Po trzech latach przyszedł jednak wyczekiwany awans. Objęłam funkcję Zastępcy Kierownika Salonu w C.H. Towarowa.

Potrafisz wskazać swój największy sukces w Komputronik?
Wcześniej nie miałam dużego doświadczenia na stanowisku kierowniczym. Jednak swoją energią, zaangażowaniem oraz chęcią uczenia się wypracowałam stanowisko Kierownika Salonu. :) Z czasem praca w Komputronik stawała się coraz ciekawsza i dziś jestem duma z miejsca, w którym się znajduję.

Gdyby ktoś bliski zapytał Cię o możliwości rozwoju, jakie stwarza praca z nami, co byś powiedziała?
Możliwości rozwoju w Komputronik odkryłam w niedługim czasie od rozpoczęcia pracy. Szkolenia stacjonarne, online oraz wyjazdowe pozwalają zdobywać nową, przydatną wiedzę. Nie bez znaczenia jest wsparcie, jakiego udzielają przełożeni oraz koledzy i koleżanki z pracy. Sporym atutem są awanse. Te możliwe są już po niedługim stażu pracy – jestem tego doskonałym przykładem!

Już na koniec zapytamy, jak spędzasz swój wolny czas?
Najczęściej spędzam go z najbliższymi, jednak jest coś, co najbardziej mnie relaksuje. To siatkówka! Przez wiele lat grałam w piłkę siatkową lecz pochłonięta pracą musiałam zrobić sobie przerwę od regularnych rozgrywek klubowych. Mimo to, sport cały czas jest obecny w moim życiu. Latem gram w siatkówkę plażową i regularnie biegam, a w sezonie zimowym chodzę na siłownię lub uprawiam fitness. Uwielbiam letnie spacery po polskich górach, a od 3 lat odkrywam uroki gór zimą. Właśnie zimą wieczory uwielbiam spędzać z kubkiem gorącej herbaty i dobrą książką.
magda siatka.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.