Energia w Komputronik nawet jesienią

Energia w Komputronik nawet jesienią

Szaro, buro i ponuro? Nie u nas! W Komputronik stawiamy na energię do działania, pozytywny klimat i relacje. Aby chciało nam się chęć, wraz z PZU zorganizowaliśmy Akcję Regeneracja. Zobaczcie co się u nas działo.

Jesienny chillout rozpoczęliśmy premierą fotela masującego. Znalazł on swoje stałe miejsce w pokoju, który nazywamy Strefą Ciszy. Od teraz każdy kto potrzebuje chwili na regenerację sił ma możliwość skorzystania z jego mocy. Naprawdę warto!
IMG_2262.jpg
Ten dzień był prawdziwym świętem zdrowia. O tym jak dbać o plecy i kręgosłup pracując cały dzień przy biurku, na nogach czy wykonując obowiązki domowe opowiedzieli nam fizjoterapeuci z Rehamove. Niektórzy zafundowali sobie również profesjonalny masaż karku.
IMG_2184.jpg
Dzięki firmie SoCheck smakowaliśmy świeże soki owocowo-warzywne. Każdy znalazł swojego ulubieńca.
IMG_2214.jpg
IMG_2257.jpg
Na koniec miejskie SPA Ułańska wymasowało nam głowy i zrobiło peeling dłoni. Było pachnąco i odprężająco, a to jeszcze nie wszystko. Przez cały dzień towarzyszyły nam konkursy z nagrodami.
IMG_2388.jpg
IMG_2488.jpg
...i jak tu nie lubić swojej pracy? ;-)
Sprawdź czy polubisz jakąś u nas na: komputronik.com/kariera
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.