Komputronik w Ciechanowie zmienia adres
Komputronik w Ciechanowie zmienia adres

Komputronik w Ciechanowie zmienia adres

Opublikowany

Polski lider branży IT otwiera kolejny nowy salon. Już w najbliższą sobotę, 9 września, przy w alei Pułtuskiej 16 w Ciechanowie klienci będą mogli sprawdzić ofertę nowego salonu stacjonarnego Komputronik.

Nowy adres sklepu Komputronik w Ciechanowie to aleja Pułtuska 16. Wielkie otwarcie salonu związane jest ze zmianą jego lokalizacji. Specjalnie na tę okazję przygotowana została atrakcyjna oferta promocyjna. W obniżonych cenach zakupić można będzie m.in. laptopy, telewizory, smartfony, a także akcesoria – bezprzewodowe myszki czy torby na laptopy.

W ofercie specjalnej każdy znajdzie coś dla siebie – promocja obejmuje też gadżety z innych działów, jak zestaw wkrętaków i szczoteczki elektryczne. W nowo otwieranym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działu IT.

Sklep będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Nowy Komputronik otwarty będzie w godzinach 10 - 18, dni robocze, a w soboty między godziną 10 a 14. W dniu otwarcia sklep czynny będzie od godziny 10.

Udostępnij

Otwarcie nowego Komputronika w Łomży

Polski lider branży IT aktywnie zaczyna nowy rok! Już w najbliższą sobotę, 25 lutego, przy Alei Legionów 141C w Łomży wielkie otwarcie kolejnego salonu stacjonarnego Komputronik.