Nowy Komputronik w Piotrkowie Trybunalskim

Nowy Komputronik w Piotrkowie Trybunalskim

Wiosenne zmiany w Komputroniku! Polska spółka otwiera kolejny nowy salon już 4 marca, w Piotrkowie Trybunalskim. Salon będzie znajdował się w samym centrum Piotrkowa, przy ul. Słowackiego 47.

Otwarcie salonu Komputronik przy ul. Słowackiego 47 już w tę sobotę o godzinie 10.00. Specjalnie na tę okazję, przygotowana została atrakcyjna oferta promocyjna. W obniżonych cenach zakupić można będzie m.in. laptopy, telewizory, smartfony, akcesoria komputerowe i telefoniczne. W niezwykle atrakcyjnych cenach będzie można kupić także wiele produktów z działu małego AGD, np. ręczny blender marki Bosh czy niezawodny odkurzacz marki Zelmer. Specjalną promocję przygotowano także na grill elektryczny Tefal – dla wszystkich, którzy już nie mogą się doczekać letnich wieczorów z grillem i przyjaciółmi.

W nowo otwieranym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działów IT, RTV oraz AGD. Sklep będzie działał przez 7 dni w tygodniu. Nowy Komputronik otwarty będzie w godzinach 9 - 17, dni robocze, a w niedziele między godziną 10 a 21.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.