Komputronik z nową strategią komunikacji

Komputronik z nową strategią komunikacji

Opublikowany

Dla tych, którzy… są ciekawi kulisów nowej strategii komunikacyjnej marki Komputronik, przedstawiamy case study ich najnowszej kampanii.

Krok 1 – Dla tych, którzy… są ciekawi!

Teaser kampanii sprzedażowo-wizerunkowej firmy Komputronik wystartował 23 października 2017 roku. W ośmiu największych aglomeracjach w Polsce przechodnie, kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej mogli zobaczyć outdoorowe kreacje związane z nowym sposobem komunikacji marki pod nazwą „Dla tych, którzy…”.

Część kampanii przeznaczona była także dla internautów. Dla tych, którzy uwielbiają snuć domysły, uruchomiona została specjalnie zaprojektowana strona www.dlatychktorzy.pl. Pojawił się na niej konkurs z wartościowymi nagrodami z różnych kategorii produktowych sklepu Komputronik.

Krok 2 – Dla tych, którzy… lubią być na bieżąco! (case study)

Rozwiązanie zagadki nastąpiło 6 listopada. W sieci, na billboardach i citylightach w 8 miastach Polski pojawiła się informacja, że za tajemniczą akcją kryje się firma Komputronik. Zdradzamy kulisy nowego wizerunku polskiego lidera branży IT, który znacząco poszerzył asortyment i ofertę.
Nowa kampania to nie tylko działania outdoorowe i dedykowana strona internetowa. Komputronik planuje także reklamy kinowe, akcje radiowe oraz niecodzienne działania PR. Kreację dla firmy Komputronik przygotowała Agencja Albedo Marketing, a za PR akcji odpowiedzialna jest Agencja Q&A Communications.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dla tych, którzy podsumowują rok 2017

temu

Ubiegły rok był dla marki Komputronik wyjątkowo rozwojowy. Które działania przeniosły się na popularność marki, a które ją tworzyły? Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia dla polskiej spółki.
Komputronik liderem przedświątecznego e-commerce

temu

Black Friday, Cyber Monday… Gorączka promocji i zakupów zaczyna się już miesiąc przed świętami. Potwierdzają to wyniki sklepu internetowego Komputronik. Według danych z portalu Ceneo, najstarszy polski sklep internetowy notuje znaczący wzrost odwiedzin - aż o 80 procent.
Ugoda Grupy Komputronik SA z Clean and Carbon Energy SA

temu

7 listopada 2017 roku Grupa Komputronik zawarła w formie aktu notarialnego kompleksową Ugodę, która reguluje kwestie sporne z Clean and Carbon Energy SA oraz powiązanymi spółkami i osobami. Realizacja zawartej umowy, jak również umów wykonawczych, reguluje kwestie ekonomiczne i formalne. Zawarta Ugoda pozwoli zakończyć wieloletnie spory, które toczyły się pomiędzy Grupą Komputronik a pozostałymi podmiotami.
Seria Mate 10 – czyli nowości od Huawei

temu

W nowej odsłonie smartfonów Huawei każdy znajdzie coś dla siebie.Od fanów sportowych samochodów, przez miłośników możliwości "supreme”, aż po zwolenników klasycznych rozwiązań mobile, którzy zadowolą się wersją bez specjalnych dodatków. W Polsce dostępne będą dwie wersje nowego sprzętu od Huawei.

Nowy Komputronik w Przemyślu

Kolejny salon polskiej spółki z branży IT będzie znajdował się w Przemyślu, przy ulicy Rynek 12. Wielkie otwarcie nowego Komputronika w jednym z najstarszych miast podkarpacia będzie miało miejsce 1 kwietnia i zapewniamy, że to nie żart!