Nowy Komputronik w Przemyślu

Nowy Komputronik w Przemyślu

Opublikowany

Kolejny salon polskiej spółki z branży IT będzie znajdował się w Przemyślu, przy ulicy Rynek 12. Wielkie otwarcie nowego Komputronika w jednym z najstarszych miast podkarpacia będzie miało miejsce 1 kwietnia i zapewniamy, że to nie żart!

Otwarcie nowego salonu Komputronik już w tę sobotę o godzinie 10.00. Specjalnie na tę okazję, przygotowana została atrakcyjna oferta promocyjna. Odwiedzający będą mieli okazję kupić najnowsze laptopy, telewizory, smartfony i wiele innych produktów nawet o 30% taniej. W ofercie zniżkowej znalazły się też sprzęty z działu małego AGD, takie jak ręczny blender marki Bosh, czajnik elektryczny Zelmer czy odkurzacz Amica. Tych, którzy nie wyobrażają sobie wieczoru bez filmowego seansu, z pewnością ucieszy fakt bardzo dobrych ofert na telewizory Full HD marki Samsung oraz LG.

W nowo otwieranym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działów IT, RTV oraz AGD. Sklep będzie działał 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17, w soboty między godziną 9 a 13.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.