Nowy adres Komputronik w Gorzowie Wielkopolskim

Nowy adres Komputronik w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski to kolejne miasto z nowym salonem Komputronik. Wielkie otwarcie miało miejsce w tę sobotę, 7 października. Nowy adres w Gorzowie to Centrum Handlowe Panorama przy ulicy Górczyńskiej 23.

Wielkie otwarcie salonu związane ze zmianą jego lokalizacji cieszyło się dużą popularnością wśród mieszkańców Gorzowa. Mogli oni sprawdzić ofertę nowego salonu stacjonarnego Komputronik a także kupić produkty w atrakcyjnych cenach. Promocja przygotowana została specjalnie na tę okazję. W obniżonych cenach można było kupić m.in. laptopy, telewizory, smartfony, a także akcesoria – bezprzewodowe myszki czy torby na laptopy.

W nowo otwartym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działu IT. Sklep w Centrum Handlowym Panorama działa przez 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 21.00, w niedziele między godziną 10.00 a 20.00.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.