Nowy adres Komputronik w Gorzowie Wielkopolskim

Nowy adres Komputronik w Gorzowie Wielkopolskim

Opublikowany

Gorzów Wielkopolski to kolejne miasto z nowym salonem Komputronik. Wielkie otwarcie miało miejsce w tę sobotę, 7 października. Nowy adres w Gorzowie to Centrum Handlowe Panorama przy ulicy Górczyńskiej 23.

Wielkie otwarcie salonu związane ze zmianą jego lokalizacji cieszyło się dużą popularnością wśród mieszkańców Gorzowa. Mogli oni sprawdzić ofertę nowego salonu stacjonarnego Komputronik a także kupić produkty w atrakcyjnych cenach. Promocja przygotowana została specjalnie na tę okazję. W obniżonych cenach można było kupić m.in. laptopy, telewizory, smartfony, a także akcesoria – bezprzewodowe myszki czy torby na laptopy.

W nowo otwartym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działu IT. Sklep w Centrum Handlowym Panorama działa przez 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 21.00, w niedziele między godziną 10.00 a 20.00.

Udostępnij

Otwarcie Komputronik w Jaśle - nowy adres

W dniu 22.04.2017r. został otwarty nowy salon agencyjny w Jaśle przy ul. Koralewskiego 2. Wielkie otwarcie połączone było z atrakcyjnymi promocjami sprzętów z asortymentu salonu.