Otwarcie Komputronik w Jaśle - nowy adres
Otwarcie Komputronik w Jaśle - nowy adres

Otwarcie Komputronik w Jaśle - nowy adres

Opublikowany

W dniu 22.04.2017r. został otwarty nowy salon agencyjny w Jaśle przy ul. Koralewskiego 2. Wielkie otwarcie połączone było z atrakcyjnymi promocjami sprzętów z asortymentu salonu.

Kolejny salon agencyjny powstał w nowej lokalizacji, po konwersji z salonu franczyzowego. Główny asortyment ekspozycyjny sklepu stanowi sprzęt IT oraz GSM. Otwarcie Komputronika w Jaśle cieszyło się wielkim zainteresowaniem mieszkańców, nie tylko dzięki specjalnie przygotowanej na tę okazję ofercie promocyjnej, ale także dzięki całkiem nowemu wnętrzu salonu, zaprojektowanemu zgodnie z najnowszymi branżowymi trendami.

Nowy salon Komputronik w Jaśle przy ul. Koralewskiego 2 jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a w soboty od 9:00 do 13:00.

Udostępnij

Ugoda Grupy Komputronik SA z Clean and Carbon Energy SA

7 listopada 2017 roku Grupa Komputronik zawarła w formie aktu notarialnego kompleksową Ugodę, która reguluje kwestie sporne z Clean and Carbon Energy SA oraz powiązanymi spółkami i osobami. Realizacja zawartej umowy, jak również umów wykonawczych, reguluje kwestie ekonomiczne i formalne. Zawarta Ugoda pozwoli zakończyć wieloletnie spory, które toczyły się pomiędzy Grupą Komputronik a pozostałymi podmiotami.