Komputronik na Absolvent Talent Days

Komputronik na Absolvent Talent Days

Targi Absolvent Talent Days to największe wydarzenie dla studentów i  absolwentów szukających praktyk, stażu lub pracy w Poznaniu.

Poza możliwością bezpośredniego spotkania z pracodawcami organizatorzy zaoferowali uczestnikom szeroki wachlarz wydarzeń dodatkowych. Można było skonsultować poprawność przygotowania swojego CV, zdobyć informacje jak przejść proces rekrutacji lub zainspirować się młodymi specjalistami, którzy zdobyli swoją wymarzoną pracę. W tym roku gościem specjalnym był Łukasz Jakóbiak, znany z internetowego talk-show 20m2. Łukasz mówił o tym jakie były jego początki w show biznesie i dzięki czemu znajduje się w miejscu, w którym teraz jest. Wbrew pozorom, wiele jego doświadczeń można przełożyć na skuteczne poszukiwanie satysfakcjonującego miejsca pracy.
lukasz na scenie.jpglukasz.jpg
Zawsze z wielkim zaciekawieniem czekamy na spotkania ze studentami i absolwentami. Możemy od nich usłyszeć jakie są potrzeby i oczekiwania naszych przyszłych potencjalnych kandydatów w środowisku, które nie wymusza sztywnych zachowań. Uczestnicy z kolei mogą poznać nas takimi jakimi jesteśmy na co dzień. W tym roku zaproponowaliśmy naszym gościom osiem konkretnych ofert pracy, o których mogliśmy porozmawiać. Jak się okazało, szukamy nie tylko informatyków ;-) chociaż oferty dla programistów również się pojawiły. Zabraliśmy ze sobą Natalię Pawlak – naszego Kierownika Projektów z Działu Produkcji Oprogramowania, która odpowiadała na pytania wymagające wiedzy specjalistycznej. W tej edycji zorganizowaliśmy aż dwa konkursy dzięki którym przyciągnęliśmy uwagę sporej części uczestników targów. W jednym konkursie można było wygrać zegarek, klawiaturę oraz scrabble. Drugi konkurs był przeznaczony dla tych, którzy chcą nadać tempa swojej karierze zawodowej poprzez zainwestowanie w rozwój swoich kompetencji związanych z planowaniem i organizowaniem. Wyłoniliśmy sześciu zwycięzców, którzy już w grudniu zostaną zaproszeni do centrali Komputronik, aby wziąć udział w warsztacie prowadzonym przez naszych specjalistów i zobaczyć jak jest u nas od środka. Kto wie, być może będą chcieli zostać u nas na dłużej? ;-)

Tegoroczna edycja targów dostarczyła nam dużo pozytywnej energii oraz pozwoliła nawiązać ciekawe kontakty zawodowe dlatego mówimy… do zobaczenia wiosną! :)
targigrupowe.jpgtargiofertypracy.jpgtargiPaulina.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.