Poznaj historię Piotra z cyklu „Możesz więcej”
Poznaj historię Piotra z cyklu „Możesz więcej”

Poznaj historię Piotra z cyklu „Możesz więcej”

Sześć pytań do Piotra, naszego Brand Managera.

Cześć Piotr, właściwie jak długo pracujesz w Komputronik?
Z firmą związany jestem już ponad 3,5 roku.

W jakim dziale pracujesz?
Pracuję na stanowisku Brand Managera kategorii Gaming. Pracuję w dziale Marketingu.

Czy to Twoje pierwsze stanowisko?
To jest już moje trzecie  stanowisko. Zaczynałem pracę jako Specjalista ds. Mediów  Społecznościowych, następnie awansowałem na stanowisko Community  Managera.

Potrafisz wskazać swój największy sukces w Komputronik?
Do  największych sukcesów zaliczyłbym budowę „od zera” firmowych kanałów  Twitter czy Instagram oraz realizację projektów, które na naszym runku  były na swój sposób innowacyjne np. Liga Komputronik Gaming czy 30 days  to PRO.

Jakie dostrzegasz atuty pracy w Komputronik?
Przede wszystkim  Komputronik jest firmą otwartą na wszelkie inicjatywy. Jeżeli jesteś  osobą pomysłową, to na pewno masz tutaj duże pole do popisu. Co ważne,  także w pracy nad projektami również dostaje się wiele swobody. Tym, którzy lubią wychodzić poza schemat i chcą się wykazać, firma stwarza wiele możliwości rozwoju.
Jak spędzasz swój wolny czas?
Po pracy w biurze  obowiązkowo trochę  aktywności - piłka nożna, siłownia, a zimą  snowboard. Późnym wieczorem  kino lub książka, najlepiej jakiś thriller  lub kryminał. Oczywiście  specjalizacja zobowiązuje, także zawsze  znajdzie się chwila, żeby zagrać  wspólnie online z kumplami. Jestem  również wiernym fanem klubu  żużlowego Włókniarz Częstochowa i staram  się nie opuszczać żadnego  meczu.
Piotr Janus prywatne2.jpg
PiotrJanus prywatne.jpg
Śledź fanpage Komputronik Kariera na Facebooku i bądź na bieżąco!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.