Nowy Komputronik w Chodzieży
Nowy Komputronik w Chodzieży

Dla tych, którzy... szukają prezentu

Nowy Komputronik w Chodzieży

Polski lider branży IT otworzył kolejny nowy salon. Inauguracja miała miejsce w sobotę 18 listopada. Nowy adres Komputronik w Chodzieży to ul. Małachowskiego 2.

Wielkie otwarcie sklepu Komputronik w Chodzieży spotkało się z entuzjazmem mieszkańców, co można było zaobserwować po ich licznym przybyciu na wydarzenie. Duży wpływ miały na to wyjątkowe promocje, przygotowane przez Komputronik specjalnie na tę okazję. Odwiedzający mogli kupić sprzęt IT, RTV i AGD w promocyjnych cenach. Oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów.

Nowy salon agencyjny powstał w wyniku konwersji salonu franczyzowego. Powierzchnia sklepu w zmienionej lokalizacji to około 110m2. Jego główny asortyment to sprzęt IT, GSM, telewizory oraz małe i duże AGD. Sklep będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Nowy Komputronik otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00, w soboty między godziną 10.00 a 13.00.
Nowy Komputronik w Chodzieży

Nowy Komputronik w Chodzieży

Załączniki

Pobierz wszystkie

DSC_6136.jpg

grafika | 187 KB

Pobierz
DSC_5904.jpg

grafika | 238 KB

Pobierz
DSC_6098.jpg

grafika | 300 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.