Nowy Komputronik w Chodzieży
Nowy Komputronik w Chodzieży

Dla tych, którzy... szukają prezentu

Nowy Komputronik w Chodzieży

Opublikowany

Polski lider branży IT otworzył kolejny nowy salon. Inauguracja miała miejsce w sobotę 18 listopada. Nowy adres Komputronik w Chodzieży to ul. Małachowskiego 2.

Wielkie otwarcie sklepu Komputronik w Chodzieży spotkało się z entuzjazmem mieszkańców, co można było zaobserwować po ich licznym przybyciu na wydarzenie. Duży wpływ miały na to wyjątkowe promocje, przygotowane przez Komputronik specjalnie na tę okazję. Odwiedzający mogli kupić sprzęt IT, RTV i AGD w promocyjnych cenach. Oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów.

Nowy salon agencyjny powstał w wyniku konwersji salonu franczyzowego. Powierzchnia sklepu w zmienionej lokalizacji to około 110m2. Jego główny asortyment to sprzęt IT, GSM, telewizory oraz małe i duże AGD. Sklep będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Nowy Komputronik otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00, w soboty między godziną 10.00 a 13.00.
Nowy Komputronik w Chodzieży

Nowy Komputronik w Chodzieży

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DSC_6098.jpg

grafika | 300 KB

Pobierz
DSC_6136.jpg

grafika | 187 KB

Pobierz
DSC_5904.jpg

grafika | 238 KB

Pobierz

Otwarcie Komputronik w Galerii Bałtyckiej

Weekendowy turniej FIFA i Hearthstone uświetnił otwarcie nowego salonu Komputronik w Gdańsku. Sklep znajduje się w Galerii Bałtyckiej, przy al. Grunwaldzkiej 141. Lokalizacja ta znana jest miłośnikom sprzętu IT. Komputronik, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów zaprasza do nowego, większego lokalu. Otwarcie miało miejsce w tę sobotę, 2 grudnia.