Liliana Lisiecka dołącza do społeczności HR Influencers
Liliana Lisiecka dołącza do społeczności HR Influencers

Liliana Lisiecka dołącza do społeczności HR Influencers

Od stycznia, Liliana Lisiecka kierująca Działem Rozwoju Zasobów Ludzkich i Organizacji zasili szeregi think tanku HR Influencers.

Członkowie  HRI to praktycy biznesu, kreatorzy trendów w swoich obszarach  zawodowych i branżach, zaangażowani w budowanie best practices dla  profesjonalistów HR w Polsce oraz rozwiązań dla biznesu i rynku pracy.  HR Influencers to osoby wspierające biznes w skutecznym zarządzaniu, w  stylu budującym zaufanie i kreowaniu kultury organizacyjnej wokół  wartości 
Liliana współpracuje z Komputronik od blisko 9 lat. Jest absolwentką Psychologii, Uniwersytetu Ekonomicznego i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Z funkcją HR jest związana od kilkunastu lat. Jak mówi, powodem dla którego pracuje w HR są ludzie, dostrzeganie ich potencjału i wpływanie na wyniki organizacji poprzez rozwój jej pracowników. To co jest dla niej ważne, to bycie partnerem dla biznesu. W Komputronik pełni funkcję Dyrektora Działu HR, jest też certyfikowanym trenerem i wykładowcą akademickim dwóch poznańskich uczelni wyższych.
Zainteresowania zawodowe Liliany, skupiają się wokół obszarów rozwoju ludzi i organizacji, przywództwa i budowania zespołów oraz zarządzania strategicznego. Wartości, którymi kieruje się zarówno w swojej pracy zawodowej jak i w życiu to autentyczność, zaufanie oraz pasja we wszystkim czego się podejmuje. Inspiruje i wspiera w powoływaniu i realizowaniu funkcji HR. W Komputronik zbudowała od zera zespół realizujący funkcje HR na potrzeby Komputronik oraz spółek z Grupy Kapitałowej.
zdjęcie grupowe HR.png
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.