Z nami „Możesz więcej”! Poznaj historię Łukasza
Z nami „Możesz więcej”! Poznaj historię Łukasza

Z nami „Możesz więcej”! Poznaj historię Łukasza

Sześć pytań do Łukasza, naszego Kierownika Regionalnego.

Jak długo pracujesz w Komputronik? 
W firmie Komputronik pracuję od kwietnia 2011 roku, zatem już prawie 8 lat.

W jakim dziale i na jakim stanowisku? 
Obecnie w Departamencie Sprzedaży Detalicznej, na stanowisku Kierownika Regionalnego w regionie południowym.

Czy to Twoje pierwsze stanowisko? 
Nie. Współpracę rozpoczynałem jako Kierownik małego salonu w Bielsku-Białej, którego powierzchnia zwiększyła się teraz do 250 m kw., a oferta wzbogaciła o urządzenia AGD, RTV i uzupełniona została o pełną ofertę IT z czego jestem bardzo dumny.

Potrafisz wskazać swój największy sukces w Komputronik? 
Do tej pory największym sukcesem był awans na stanowisko Kierownika Regionalnego po zaledwie dwóch latach od zatrudnienia. Każdy projekt, którego się podejmuję (nie raz ambitny, jak na przykład uruchomienie Salonów Własnych w dużych miastach jak Wrocław czy Katowice) uważam za sukces swój i moich zespołów, bez których nie dałbym rady. Każdy salon, który mi podlega, jest dla mnie powodem do dumy i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Jakie możliwości rozwoju stwarza Komputronik? 
Na stanowisku Kierownika Regionalnego jestem angażowany w wiele projektów wpływających na jakość i efektywność pracy poszczególnych działów związanych z Salonami. Dzięki temu rozwijam się w wielu dziedzinach, a większość pomysłów, rodzących się często dzięki kreatywności moich ludzi jest finalnie realizowana, co poprawia jakość naszej pracy.

Na koniec powiedz nam, jak spędzasz swój czas po pracy? 
Jako ojciec wspaniałej dwójki dzieciaków nie mam go zbyt wiele, ale gdy tylko mam chwilę dla siebie to najczęściej słucham muzyki. Lubię też pójść na koncert z gatunku „cięższego grania” jak i samemu chwycić za gitarę elektryczną i coś „pobrzdękać” ;). Jako mieszkaniec południowej Polski nie mogę też pominąć mojego zamiłowania do górskich wycieczek, czy podróży po pięknych zakątkach naszego kraju. Szczęśliwie to ostatnie jest też częścią mojej pracy. :)
Łukasz_Kani prowlyp.jpg
Łukasz_Kania_prowlypriv.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.