Nowy salon Komputronik w Radomiu
Nowy salon Komputronik w Radomiu

Nowy salon Komputronik w Radomiu

Nowy adres Komputronik w Radomiu to ul. Andrzeja Struga 60. Otwarcie będzie miało miejsce w tę sobotę, 27 stycznia. Z tej okazji przygotowano wyjątkową ofertę promocyjną.

Wielkie otwarcie salonu w nowej lokalizacji rozpocznie się o godzinie 10.00. Klienci będą mogli sprawdzić ofertę nowego sklepu stacjonarnego Komputronik, a także skorzystać z atrakcyjnych promocji, przygotowanych specjalnie na tę okazję.

W obniżonych cenach będzie można kupić m.in. telewizory, smartfony oraz akcesoria – bezprzewodowe myszki, klawiatury, pendrive’y czy słuchawki. Warto zwrócić też uwagę na obniżki cen laptopów. W ofercie promocyjnej znalazły się aż 3 modele – firm HP, Dell i Lenovo.

W nowo otwartym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działu IT, RTV a także małego AGD. Sklep przy ulicy Andrzeja Struga 60 będzie działał przez 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 18.00, w niedziele między godziną 11.00 a 16.00.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.