Wielkie otwarcie Komputronik w Myszkowie

Wielkie otwarcie Komputronik w Myszkowie

Już w najbliższy piątek, 9 lutego, polski lider branży IT otworzy kolejny nowy salon stacjonarny. Nowy Komputronik będzie znajdował się przy ulicy Sikorskiego 53/2 w miejscowości Myszków. Wielkie otwarcie rozpocznie się o godzinie 9.00.

Myszków to kolejne miasto z salonem Komputronik. Wielkie otwarcie to  wydarzenie warte uwagi - specjalnie na tę okazję przygotowana została atrakcyjna oferta promocyjna. W obniżonych cenach zakupić można będzie m.in. laptopy, telewizory, smartfony, a także akcesoria – bezprzewodowe myszki czy torby na laptopy.

Specjalną promocję przygotowano dla tych, którzy potrzebują małego AGD. W niższej cenie będzie można kupić też żelazka i golarki elektryczne. Pojawi się też dobra okazja dla fanów gier, którzy marzą o nowym sprzęcie - za niższą kwotę, przygotowaną specjalnie na wielkie otwarcie, będzie można kupić laptop gamingowy Lenovo Legion.

W nowo otwieranym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działu IT. Sklep będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Salon Komputronik w Myszkowie otwarty będzie w godzinach 9 - 17, dni robocze, a w soboty między godziną 9 a 13. W dniu otwarcia sklep czynny będzie od godziny 9.00.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.