Wielkie otwarcie Komputronik w Myszkowie

Wielkie otwarcie Komputronik w Myszkowie

Opublikowany

Już w najbliższy piątek, 9 lutego, polski lider branży IT otworzy kolejny nowy salon stacjonarny. Nowy Komputronik będzie znajdował się przy ulicy Sikorskiego 53/2 w miejscowości Myszków. Wielkie otwarcie rozpocznie się o godzinie 9.00.

Myszków to kolejne miasto z salonem Komputronik. Wielkie otwarcie to  wydarzenie warte uwagi - specjalnie na tę okazję przygotowana została atrakcyjna oferta promocyjna. W obniżonych cenach zakupić można będzie m.in. laptopy, telewizory, smartfony, a także akcesoria – bezprzewodowe myszki czy torby na laptopy.

Specjalną promocję przygotowano dla tych, którzy potrzebują małego AGD. W niższej cenie będzie można kupić też żelazka i golarki elektryczne. Pojawi się też dobra okazja dla fanów gier, którzy marzą o nowym sprzęcie - za niższą kwotę, przygotowaną specjalnie na wielkie otwarcie, będzie można kupić laptop gamingowy Lenovo Legion.

W nowo otwieranym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działu IT. Sklep będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Salon Komputronik w Myszkowie otwarty będzie w godzinach 9 - 17, dni robocze, a w soboty między godziną 9 a 13. W dniu otwarcia sklep czynny będzie od godziny 9.00.

Udostępnij

Wydaj pieniądze na dziecko, ale mniej… Promocje w Komputronik

Dzieci to oczko w głowie każdego rodzica. Chcemy rozpieszczać, zaspokajać potrzeby i dawać im wszystko co umożliwi szybki rozwój pociechy. Specjalnie dla tych, którzy chcą wywoływać uśmiech na twarzy, teraz w Komputronik produkty które w tym pomogą, można dostać w specjalnej ofercie.