Wydaj pieniądze na dziecko, ale mniej… Promocje w Komputronik

Wydaj pieniądze na dziecko, ale mniej… Promocje w Komputronik

Dzieci to oczko w głowie każdego rodzica. Chcemy rozpieszczać, zaspokajać potrzeby i dawać im wszystko co umożliwi szybki rozwój pociechy. Specjalnie dla tych, którzy chcą wywoływać uśmiech na twarzy, teraz w Komputronik produkty które w tym pomogą, można dostać w specjalnej ofercie.

Według badania Finansowe zwyczaje Polaków, przeprowadzonego przez firmę Lindorff SA, połowa badanych deklaruje, że na wydatki związane z potrzebami dzieci wydaje niemal tyle samo co na… własne przyjemności. A co, gdyby wciąż móc zakupić przedmioty, których dzieci potrzebują (lub nie), ale w niższych niż zazwyczaj cenach, a za zaoszczędzone pieniądze kupić coś, co wywoła uśmiech również na ustach nas samych?

Teraz w Komputronik dostępny jest specjalny pasaż produktów dla dzieci w różnym wieku a promocje w nim sięgają nawet 50 procent. W ofercie znajdują się zarówno przedmioty dla najmniejszych, jak i tych, którzy swoje pierwsze kroki postawili już w szkole. Dla tych, którzy dbają przede wszystkim o pełne i zdrowe brzuszki, w obniżonej o 100 pln przygotowano robot kuchenny Nutribaby zen A001100, którzy poza tym podgrzewa gotowe słoiczki, to również umożliwia gotowanie na parze, sterylizuje, blenduje i wykonuje wiele innych czynności znacznie ułatwiających funkcjonowanie młodej mamie.

Dla nieco starszych Komputronik proponuje leżaczek Pocket Relax Chicco, który jest lekki i mobilny. W ofercie są również foteliki samochodowe, produkty pielęgnacyjne czy zabawki umożliwiające rozwój. Tym, w których domach są już większe dzieci, Komputronik proponuje chociażby klocki Lego czy szkolne plecaki. Pełna oferta dostępna jest na stronie Komputronik.

Rodziców, którzy chcą zakupić coś dla siebie, Komputronik zachęca do zapoznania się z pozostałym asortymentem sklepu, który stanowi ponad 80 tysięcy produktów.
Powiązane artykuły
Komputronik najbardziej zaufanym sklepem

Ceneo.pl już po raz dziewiąty przedstawił ranking najlepszych sklepów internetowych w Polsce. W kategorii technologia zwyciężył Komputronik, otrzymując tytuł „Zaufanego Sklepu”. 3 miliony internautów oceniło sklepy w 14 zróżnicowanych obszarach.
Ekipa Komputronik Gaming odlicza dni do corocznego PGA

Co roku Poznań Game Arena rozgrzewa amatorów gier komputerów do czerwoności. To najważniejsze w branży wydarzenie przyciąga nawet 80 tysięcy odwiedzających, na których czeka 1000 stanowisk do gry, 3 dni nieustannej rozrywki w 10 pawilonach. Podczas tegorocznej edycji, kt
Komputronik świętuje 22 urodziny

Komputronik to jeden z największych retailerów na polskim rynku. Firma obchodzi właśnie 22-lecie swojej działalności i podsumowuje ostatnie sukcesy. Podążając za wieloletnim doświadczeniem, również z okazji swoich urodzin Komputronik wychodzi naprzeciw potrzebom swoich k
Rusza Fundacja Komputronik wspierająca innowacyjnymi narzędziami

Ułatwianie dostępu do innowacyjnych narzędzi wspierających nowoczesną edukację i motywujących do osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego to cel nowo powstałej Fundacji Komputronik. Firma, która już za chwilę świętować będzie swoje 22 urodziny, postanowiła stworzyć sz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.