Z Komputronik "Możesz więcej!". Poznaj historię Darii.
Z Komputronik "Możesz więcej!". Poznaj historię Darii.

Z Komputronik "Możesz więcej!". Poznaj historię Darii.

Siedem pytań do Darii, naszej Project Manager.

Jak długo współpracujesz z Komputronik?
Z Komputronikiem związana jestem od 2 lat.

Jaka jest Twoja obecna rola?
Pełnię obowiązki Project Managera.

Przy jakich projektach?
Przy projektach z obszaru eCommerce. Moja rola polega na implementacji najnowszych rozwiązań technologicznych do naszego środowiska, aby komputronik.pl był jeszcze bardziej przyjazny dla klienta.

Jaki był Twój początek we współpracy z Komputronik?
Współpracę rozpoczęłam, jako Channel Manager, wspierałam rozwój jednej z grup produktowych.

Jaki jest Twój największy sukces z Komputronik?
Sukcesem są zdecydowanie wszystkie  kompetencje, które wzmocniłam. Pozwalają mi one w chwili obecnej przeprowadzać projekty przez wszystkie fazy bez większych komplikacji. Jeśli miałabym podać konkretny przykład to jest to zdecydowanie moje najnowsze „dziecko”, czyli wirtualny doradca klienta – zupełna innowacja na polskim rynku. Ścieżka pytań pozwala dopasować klientowi produkt idealnie dobrany do jego potrzeb. Dzięki temu możemy uniknąć zakupów nietrafionych.

Jakie możliwości rozwoju stwarza Komputronik? 
Współpraca z Komputronik stwarza nieograniczone możliwości rozwoju. Jeśli tylko jesteś zaangażowany na pewno zostaniesz zauważony. Mimo, że Komputronik jest dużą organizacją, to nikt nie jest tutaj anonimowy.

Jak spędzasz swój wolny czas? 
Forma spędzania wolnego czasu jest u mnie zależna od pory roku, latem biegam i chodzę po górach, zimą jeżdżę na łyżwach i nadrabiam książkowe zaległości. Lubię podróże, szczególnie po Polsce. W okresie wiosenno-letnim od kwietnia do września moja walizka jest cały czas zapakowana, wyjeżdżam jak tylko jest okazja. Mam jeszcze dwa psy (pamiętajcie #niekupujadoptuj) i dwa koty, i nie powiedziałam tutaj ostatniego słowa. :)
Daria priv.jpegDaria priv2.jpegDaria priv3.jpeg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.