Komputronik Biznes modernizuje polskie szpitale – kolejna umowa poznańskiej firmy

Komputronik Biznes modernizuje polskie szpitale – kolejna umowa poznańskiej firmy

Opublikowany

16 marca 2018 roku doszło do zawarcia umowy pomiędzy Komputronik Biznes sp. z o.o. a Starostwem Powiatowym w Krotoszynie. Przedmiotem umowy jest modernizacja Szpitala Powiatowego w Krotoszynie. Certyfikowani project managerowie Komputronik Biznes staną przed wyzwaniem zarządzania niezwykle skomplikowanym przedsięwzięciem, którego celem jest oddanie do użytku zmodernizowanych budynków zgodnie z przyjętym harmonogramem do 30.09.2019 roku. Wartość kontraktu wynosi blisko 25 milionów złotych.

Rozwój oferty specjalizowanej i sprzedaż całych rozwiązań sektorowych jest wpisany w strategię rozwoju Komputronik Biznes. Stawiamy także na rozwój obsługi handlowej szerokiej gamy klientów przez nasze 6 oddziałów zlokalizowanych w największych polskich miastach, a także pogłębiamy współpracę z szybko rosnącą siatką partnerów. To pozwala realizować cele strategiczne – znaczne powiększanie kompetencji technicznych przy szybkim wzroście przychodów i zachowaniu bieżącej rentowności

Wojciech Buczkowski, Prezes Komputronik Biznes sp. z o.o.

umowa8.JPG
To już trzeci kontrakt realizowany przez Komputronik Biznes obejmujący wykonanie usług w sektorze opieki medycznej. 7 marca 2018 roku podpisana została umowa z Urzędem Miasta we Wrocławiu i IT Tender – spółką zależną w 100% od Komputronik Biznes. W połowie sierpnia 2017 roku Komputronik Biznes zawarł również umowę na rozbudowę szpitala w Słupcy, której celem jest zapewnienie obiektowi najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych i infrastruktury sieciowej.

W ramach modernizacji szpitala w Krotoszynie, Komputronik Biznes wyposaży szpital w najnowsze narzędzia z zakresu bezpieczeństwa i inteligentnego zarządzania budynkiem, zarządzania wrażliwymi danymi, co pozwoli spełnić najwyższe europejskie standardy.

Oprogramowanie eSala autorstwa Komputronik Biznes jest jednym z najważniejszych elementów naszej oferty skierowanej do sektora medycznego - pozwala na spełnienie wytycznych dotyczących sposobu pozyskiwania, przetwarzania i przechowywania dokumentacji medycznej. Rozwój oprogramowania oparty jest na merytorycznych uwagach jej przyszłych użytkowników, co gwarantuje dopasowanie go do współczesnych potrzeb placówek medycznych

Rafał Rzepa, ekspert rynku medycznego Komputronik Biznes

Nowa umowa Komputronik Biznes_3 wizualizacja szpitala.jpg
Personel szpitalny, jak również pacjenci, po wykonaniu przedmiotu umowy będą dysponować innowacyjną placówką medyczną, wyposażoną w nowy sprzęt oraz liczne usprawnienia technologiczne: elektroniczny obieg dokumentów medycznych, monitoring zabiegów oraz nowoczesne środowisko z zapewnioną redundancją działania (w zakresie energetycznym oraz infrastruktury IT), zabezpieczone przed cyberatakami i innymi zagrożeniami cyfrowego świata.

Nasze inwestycje w budowanie przewag konkurencyjnych w postaci tworzenia i udoskonalania całych rozwiązań sektorowych przynoszą oczekiwane efekty. Cieszymy się, że możemy być częścią zmiany sektora opieki medycznej. Jednocześnie wiele uwagi poświęcamy zarządzaniu ryzykiem. Jako lider konsorcjum wymagamy od naszych współkonsorcjantów zabezpieczenia jakości i rzetelności wykonania prac leżących w ich zakresie odpowiedzialności poprzez złożenie gwarancji bankowych lub gwarancji ubezpieczeniowych.

Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Komputronik Biznes sp. z o.o.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Awans Komputronik Biznes w rankingu liderów branży IT

temu

Komputronik Biznes awansował na 56 pozycję w raporcie największych firm branży informatycznej w Polsce, opublikowanym przez Magazyn Computerworld. W stosunku do roku poprzedniego to awans o 22 miejsca.
Komputronik Biznes oficjalnym partnerem serwisowym Lenovo

temu

Coraz większe zaufanie partnerów, nowe kontrakty, nastawienie na rozwój - Komputronik Biznes stale umacnia swoją pozycję na rynku. Na początku czerwca podpisana została kolejna ważna umowa. Poznańska spółka została oficjalnym partnerem serwisowym produktów Lenovo.
Komputronik Biznes wspiera kobiety w IT

temu

Nie jest tajemnicą, że w sektorze IT zatrudnionych jest mniej kobiet niż mężczyzn. Czy ma to znaczenie? Ile przeciętnie zarabiają kobiety w IT? W dyskusję włącza się Komputronik Biznes, czynnie wspierając Fundację Carrots podczas pierwszego wspólnego spotkania w Trójmieście, a także podczas premiery Raportu Kobiety w IT, która odbyła się w Warszawie 23 maja.
Najwyższy poziom partnerstwa Dell EMC i Komputronik Biznes

temu

Titanium Partner to czwarty, najwyższy poziom partnerstwa, które mogą osiągnąć firmy współpracujące z marką DELL EMC. Na początku roku 2018 do ich grona dołączyła spółka Komputronik Biznes, która doradza, opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji na terenie całej Polski.

20 lat sklepu www Komputronik

Ponad 20 lat stażu w sieci, miliony przeprowadzonych transakcji… komputronik.pl świętuje swoje okrągłe urodziny! Z tej okazji na klientów czeka nuta nostalgii i specjalne promocje.