Komputronik Biznes modernizuje polskie szpitale – kolejna umowa poznańskiej firmy

Komputronik Biznes modernizuje polskie szpitale – kolejna umowa poznańskiej firmy

16 marca 2018 roku doszło do zawarcia umowy pomiędzy Komputronik Biznes sp. z o.o. a Starostwem Powiatowym w Krotoszynie. Przedmiotem umowy jest modernizacja Szpitala Powiatowego w Krotoszynie. Certyfikowani project managerowie Komputronik Biznes staną przed wyzwaniem zarządzania niezwykle skomplikowanym przedsięwzięciem, którego celem jest oddanie do użytku zmodernizowanych budynków zgodnie z przyjętym harmonogramem do 30.09.2019 roku. Wartość kontraktu wynosi blisko 25 milionów złotych.

Rozwój oferty specjalizowanej i sprzedaż całych rozwiązań sektorowych jest wpisany w strategię rozwoju Komputronik Biznes. Stawiamy także na rozwój obsługi handlowej szerokiej gamy klientów przez nasze 6 oddziałów zlokalizowanych w największych polskich miastach, a także pogłębiamy współpracę z szybko rosnącą siatką partnerów. To pozwala realizować cele strategiczne – znaczne powiększanie kompetencji technicznych przy szybkim wzroście przychodów i zachowaniu bieżącej rentowności

Wojciech Buczkowski, Prezes Komputronik Biznes sp. z o.o.

umowa8.JPG
To już trzeci kontrakt realizowany przez Komputronik Biznes obejmujący wykonanie usług w sektorze opieki medycznej. 7 marca 2018 roku podpisana została umowa z Urzędem Miasta we Wrocławiu i IT Tender – spółką zależną w 100% od Komputronik Biznes. W połowie sierpnia 2017 roku Komputronik Biznes zawarł również umowę na rozbudowę szpitala w Słupcy, której celem jest zapewnienie obiektowi najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych i infrastruktury sieciowej.

W ramach modernizacji szpitala w Krotoszynie, Komputronik Biznes wyposaży szpital w najnowsze narzędzia z zakresu bezpieczeństwa i inteligentnego zarządzania budynkiem, zarządzania wrażliwymi danymi, co pozwoli spełnić najwyższe europejskie standardy.

Oprogramowanie eSala autorstwa Komputronik Biznes jest jednym z najważniejszych elementów naszej oferty skierowanej do sektora medycznego - pozwala na spełnienie wytycznych dotyczących sposobu pozyskiwania, przetwarzania i przechowywania dokumentacji medycznej. Rozwój oprogramowania oparty jest na merytorycznych uwagach jej przyszłych użytkowników, co gwarantuje dopasowanie go do współczesnych potrzeb placówek medycznych

Rafał Rzepa, ekspert rynku medycznego Komputronik Biznes

Nowa umowa Komputronik Biznes_3 wizualizacja szpitala.jpg
Personel szpitalny, jak również pacjenci, po wykonaniu przedmiotu umowy będą dysponować innowacyjną placówką medyczną, wyposażoną w nowy sprzęt oraz liczne usprawnienia technologiczne: elektroniczny obieg dokumentów medycznych, monitoring zabiegów oraz nowoczesne środowisko z zapewnioną redundancją działania (w zakresie energetycznym oraz infrastruktury IT), zabezpieczone przed cyberatakami i innymi zagrożeniami cyfrowego świata.

Nasze inwestycje w budowanie przewag konkurencyjnych w postaci tworzenia i udoskonalania całych rozwiązań sektorowych przynoszą oczekiwane efekty. Cieszymy się, że możemy być częścią zmiany sektora opieki medycznej. Jednocześnie wiele uwagi poświęcamy zarządzaniu ryzykiem. Jako lider konsorcjum wymagamy od naszych współkonsorcjantów zabezpieczenia jakości i rzetelności wykonania prac leżących w ich zakresie odpowiedzialności poprzez złożenie gwarancji bankowych lub gwarancji ubezpieczeniowych.

Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Komputronik Biznes sp. z o.o.

Powiązane artykuły
Komputronik Biznes Platynowym Partnerem Lenovo

Bliższa współpraca ze światowym liderem innowacyjności, która przełoży się na wymierne korzyści dla klientów – to skutek dołączenia Komputronik Biznes  do prestiżowego grona partnerów Lenovo z platynowym statusem. Kryterium wejścia do programu na tym poziomie był obrót r
Komputronik Biznes złotym płatnikiem Euler Hermes

Tylko 6% firm na polskim rynku spełnia wysokie standardy programu Euler Hermes, wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań w zakresie ubezpieczeń i windykacji należności, gwarancji ubezpieczeniowych i analiz handlowych. Certyfikatem Złoty Płatnik posługują się firmy, które w roku 2017 wyróżniały się najwyższymi standardami płatniczymi. Komputronik Biznes właśnie został jedną z nich.
Komputronik Biznes powiększa grono ekspertów

Komputronik Biznes może pochwalić się nowymi kompetencjami. W zespole firmy są teraz certyfikowani eksperci w obszarze implementacji i utrzymania infrastruktury wiodącego partnera spółki – DELL EMC.
Komputronik wprowadził system Dynamics 365 w celu optymalizacji procesów sprzedaży

Komputronik Biznes podjął decyzję o wprowadzeniu systemu Dynamics 365, realizując tym samym jedno z pierwszych wdrożeń systemu chmurowego Microsoft w Polsce, który obsługuje procesy sprzedaży. Celem projektu było ujednolicenie wszystkich źródeł informacji o działaniach handlowych oraz usprawnienie realizacji procesów w tym obszarze. Komputronik Biznes podkreślił konieczność objęcia nowym systemem wszystkich pracowników działu handlowego, upowszechniając najlepsze praktyki sprzedaży. Kluczowe było również błyskawiczne uruchomienie systemu, co pozwoli uzyskać korzyści biznesowe w krótkim okresie. Docelowo z systemu będzie korzystać 180 użytkowników.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.