Komputronik Biznes modernizuje polskie szpitale – kolejna umowa poznańskiej firmy

Komputronik Biznes modernizuje polskie szpitale – kolejna umowa poznańskiej firmy

Opublikowany

16 marca 2018 roku doszło do zawarcia umowy pomiędzy Komputronik Biznes sp. z o.o. a Starostwem Powiatowym w Krotoszynie. Przedmiotem umowy jest modernizacja Szpitala Powiatowego w Krotoszynie. Certyfikowani project managerowie Komputronik Biznes staną przed wyzwaniem zarządzania niezwykle skomplikowanym przedsięwzięciem, którego celem jest oddanie do użytku zmodernizowanych budynków zgodnie z przyjętym harmonogramem do 30.09.2019 roku. Wartość kontraktu wynosi blisko 25 milionów złotych.

Rozwój oferty specjalizowanej i sprzedaż całych rozwiązań sektorowych jest wpisany w strategię rozwoju Komputronik Biznes. Stawiamy także na rozwój obsługi handlowej szerokiej gamy klientów przez nasze 6 oddziałów zlokalizowanych w największych polskich miastach, a także pogłębiamy współpracę z szybko rosnącą siatką partnerów. To pozwala realizować cele strategiczne – znaczne powiększanie kompetencji technicznych przy szybkim wzroście przychodów i zachowaniu bieżącej rentowności

Wojciech Buczkowski, Prezes Komputronik Biznes sp. z o.o.

umowa8.JPG
To już trzeci kontrakt realizowany przez Komputronik Biznes obejmujący wykonanie usług w sektorze opieki medycznej. 7 marca 2018 roku podpisana została umowa z Urzędem Miasta we Wrocławiu i IT Tender – spółką zależną w 100% od Komputronik Biznes. W połowie sierpnia 2017 roku Komputronik Biznes zawarł również umowę na rozbudowę szpitala w Słupcy, której celem jest zapewnienie obiektowi najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych i infrastruktury sieciowej.

W ramach modernizacji szpitala w Krotoszynie, Komputronik Biznes wyposaży szpital w najnowsze narzędzia z zakresu bezpieczeństwa i inteligentnego zarządzania budynkiem, zarządzania wrażliwymi danymi, co pozwoli spełnić najwyższe europejskie standardy.

Oprogramowanie eSala autorstwa Komputronik Biznes jest jednym z najważniejszych elementów naszej oferty skierowanej do sektora medycznego - pozwala na spełnienie wytycznych dotyczących sposobu pozyskiwania, przetwarzania i przechowywania dokumentacji medycznej. Rozwój oprogramowania oparty jest na merytorycznych uwagach jej przyszłych użytkowników, co gwarantuje dopasowanie go do współczesnych potrzeb placówek medycznych

Rafał Rzepa, ekspert rynku medycznego Komputronik Biznes

Nowa umowa Komputronik Biznes_3 wizualizacja szpitala.jpg
Personel szpitalny, jak również pacjenci, po wykonaniu przedmiotu umowy będą dysponować innowacyjną placówką medyczną, wyposażoną w nowy sprzęt oraz liczne usprawnienia technologiczne: elektroniczny obieg dokumentów medycznych, monitoring zabiegów oraz nowoczesne środowisko z zapewnioną redundancją działania (w zakresie energetycznym oraz infrastruktury IT), zabezpieczone przed cyberatakami i innymi zagrożeniami cyfrowego świata.

Nasze inwestycje w budowanie przewag konkurencyjnych w postaci tworzenia i udoskonalania całych rozwiązań sektorowych przynoszą oczekiwane efekty. Cieszymy się, że możemy być częścią zmiany sektora opieki medycznej. Jednocześnie wiele uwagi poświęcamy zarządzaniu ryzykiem. Jako lider konsorcjum wymagamy od naszych współkonsorcjantów zabezpieczenia jakości i rzetelności wykonania prac leżących w ich zakresie odpowiedzialności poprzez złożenie gwarancji bankowych lub gwarancji ubezpieczeniowych.

Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Komputronik Biznes sp. z o.o.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Najwyższy poziom partnerstwa Dell EMC i Komputronik Biznes

temu

Titanium Partner to czwarty, najwyższy poziom partnerstwa, które mogą osiągnąć firmy współpracujące z marką DELL EMC. Na początku roku 2018 do ich grona dołączyła spółka Komputronik Biznes, która doradza, opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji na terenie całej Polski.
Hackaton z Komputronik Biznes

temu

Maraton programowania Imagine Hack organizowany przez Microsoft, którego partnerem był Komputronik Biznes, odbył się w weekend 13/14 stycznia w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. W poznańskiej edycji wydarzenia wzięło udział niemal 30 studentek i studentów z Poznania, Szczecina i innych miast w Polsce. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Cyfryzacji.
Komputronik Biznes Partnerem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

temu

Komputronik Biznes czynnie angażuje się w rozwój szkolnictwa wyższego. Od 3 stycznia 2018 roku ma nowego partnera – Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wynikiem niedawno podpisanej umowy będzie stała współpraca – połączenie nauki i biznesu.
Komputronik Biznes i Geek Girls Carrots łączą siły

temu

Szykuje się nowa, interesująca współpraca w świecie technologii. Jej efektem będzie cykl spotkań Geek Girls Carrots z Komputronik Biznes. Pojawią się oni wspólnie w trzech miastach w Polsce i zaoferują uczestnikom nie tylko wykłady branżowe ze specjalistami, ale też współpracę HR-ową.

20 lat sklepu www Komputronik

Ponad 20 lat stażu w sieci, miliony przeprowadzonych transakcji… komputronik.pl świętuje swoje okrągłe urodziny! Z tej okazji na klientów czeka nuta nostalgii i specjalne promocje.