Dla tych, którzy…cenią wartości

Dla tych, którzy…cenią wartości

Opublikowany

Stabilność i doświadczenie, relacje, sprawność i elastyczność oraz innowacyjność - to wartości marki Komputronik. Mówią nie tylko o tym, co jest ważne w relacji firma - klient, ale również o ludziach, którzy w niej pracują.

Przy tak ogromnej liczbie pracowników odnalezienie wspólnych elementów dla wszystkich, daje powód do satysfakcji. Właśnie dlatego Komputronik postanowił przeprowadzić kampanię, w ramach której o wartościach przemawia głosem swoich pracowników. Jej celem jest budowanie świadomości dotyczącej wartości reprezentowanych przez ludzi pracujących w Komputronik oraz pozyskanie nowych pracowników, którzy te wartości podzielają.


IMG_6860.jpg

Stabilność i doświadczenie

W tym roku Komputronik obchodzić będzie 22-lecie swojej obecności na polskim rynku. Firma, która swoją działalność zaczynała jako niewielkie rodzinne przedsięwzięcie, dzisiaj współpracuje z blisko 1500 osobami. Wieloletnie doświadczenie i praktyka równa się wiedza i przekonanie dotyczące własnych możliwości. Odnosi się to nie tylko do podstawowej działalności Komputronik czyli doradzania sprawdzonych, pewnych i optymalnych rozwiązań, ale również możliwości, które firma oferuje swoim pracownikom. Wielu otrzymuje szansę rozwoju i zdobycia doświadczenia i wiedzy w różnych obszarach. Często prowadzone są rekrutacje wewnętrzne, dzięki którym można awansować lub zmienić całkowicie swój zakres obowiązków zdobywając kolejne doświadczenia. Tych, którzy dążą stale po więcej, a ich postawa jest zgodna z wartościami prezentowanymi przez firmę, Komputronik corocznie nagradza specjalną nagrodą Gwiazda Komputronik.
IMG_7476.jpg

Relacje

Komputronik każdego dnia realizuje setki zamówień, wykonuje usługi, daje możliwość zbudowania własnego komputera od podstaw oraz tworzy produkty pod postacią marek własnych takich jak: California Access czy Accura. Ambitne cele, ale również codzienne obowiązki nie byłyby możliwe do wykonania gdyby nie praca zespołowa. Firma zatrudnia ludzi dla których skuteczna realizacja zadań jest równie ważna co klimat i atmosfera im towarzysząca. Chcąc wspierać ciągły rozwój relacji pomiędzy pracownikami, w Komputronik organizuje się spotkania integracyjne czy wprowadza ułatwienia, jak na przykład możliwość wspólnej pracy dla zespołu projektowego, nawet jeśli jego członkowie pracują w różnych działach. W poznańskiej siedzibie firmy kilka miesięcy temu stworzono nowoczesny chillout room, który służyć ma nie tylko odpoczynkowi, ale również zacieśnianiu więzi koleżeńskich dzięki szybkim rozgrywkom na Playstation czy przy tradycyjnej grze w piłkarzyki. Pracownicy lubią się i wspierają nawzajem.
IMG_7385.jpg

Sprawność i elastyczność

Branża, w której funkcjonuje Komputronik podlega dynamicznym zmianom. Wymaga to ciągłej aktywności, sprawności i elastyczności w podejmowanych przez firmę działaniach. Podobnie szybko zmieniają się potrzeby poszczególnych pracowników. Zmienia się ich styl życia a razem z tym zmianie podlega nastawienie Komputronik jako pracodawcy. Elastyczność to słowo klucz do sprawnie działającej firmy. W czym się ona przejawia? W elastycznych godzinach pracy, możliwość pracy zdalnej, dawaniu swobody przy wyborze sposobu do osiągania celu, ciągłym słuchaniu głosu pracowników. W ich roli zatrudniani są studenci, absolwenci, doświadczeni nieco mniej oraz Ci, którzy osiągnęli już wiele.
IMG_7299.jpg

Blisko innowacji

Pracując w Komputronik dużym wyzwaniem jest nie zainteresować się nowinkami ze świata technologii. W efekcie ponad dwudziestoletniej działalności, Komputronik nawiązał współpracę z partnerami, którzy najnowszymi rozwiązaniami zaskakują każdego dnia. Pracownicy Komputronik mają ten przywilej, że nierzadko mogą testować je jako pierwsi. Komputronik, 20 lat temu utworzył jeden z pierwszych sklepów internetowych, którego oferta nieustannie się powiększa. Firma jest otwarta na nowe rozwiązania, stale usprawnia procesy biznesowe, poszukuje alternatywnych dróg rozwoju, cały czas się zmienia.
32.jpg25.jpg12a.PNG13.jpg16.jpg26.jpg2.jpg23.jpg34.jpg24.jpg11.jpg1a.PNG5.jpg21.jpg35.JPG17.jpg18.jpg30.jpg29.jpg27.jpg22.jpg

Miejsce dla każdego

Kampania wizerunkowa Komputronik realizowana jest za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook Komputronik, Facebook Komputronik  Kariera, LinkedIn, Youtube). Obecnie można obejrzeć trzy klipy z tej  serii.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.