Premiera laptopa ASUS VivoBook Flip 14
Premiera laptopa ASUS VivoBook Flip 14

Premiera laptopa ASUS VivoBook Flip 14

Opublikowany

Swobodne użytkowanie bez względu na to, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży. To jeden z wyróżników nowego modelu wprowadzanego na rynek przez markę ASUS. VivoBook Flip 14 trafia właśnie do sprzedaży w Komputronik.

Coraz więcej osób wybiera mobilny tryb życia. Życie w podróży, praca zdalna... To właśnie na potrzebę niezależności idealnie odpowiada znany producent, wprowadzając na rynek Laptop ASUS VivoBook Flip 14. Model ten w zestawie z rysikiem ASUS Pen jest już dostępny w salonach i sklepie internetowym Komputronik.

Chcąc ułatwić pracę użytkownikom mobilnym, producenci postawili na komfort pracy i elastyczność produktu. Udało im się zmieścić 14-calowy ekran w obudowie wielkościowo odpowiadającej urządzeniom z 13 calowym ekranem. Jest to zasługa zastosowania konstrukcji NanoEdge, której ultra wąska ramka sprawia, iż wielkość ekranu Full HD w stosunku do obudowy stanowi 78,8%. Zapewnia to jeszcze lepsze doznania w trakcie używania sprzętu.

Kolejnym elementem, który podnosi znacząco jakość obsługi ekranu, są czujniki dotykowe umieszczone w 6-milimetrowych odstępach. Wraz z dodanym do zestawu rysikiem ASUS Pen zapewniają jeszcze wyższy komfort obsługi i sprawiają, że dzięki tej ponadprzeciętnej czułości i precyzji ekranu, nawet najbardziej delikatne dotknięcie zostanie prawidłowo rozpoznane.

Technologia Nano Edge oraz gęstość montażu dotykowych czujników sprawiają, że ekran Full HD spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników oraz zapewni najwyższy komfort pracy.

Magda Bressa, Product Manager w firmie Komputronik

Pomimo świetnych osiągów wizualnych, producenci nie zapomnieli również o pozostałych zmysłach klientów. Zadba o nie technologia ASUS SonicMaster, która,  jak zapewniają przedstawiciele firmy ASUS, zapewni unikatowe odczucia dźwięku.

Oprócz wszystkich nowinek technologicznych, twórcy chcieli też jeszcze bardziej ułatwić codzienne użytkowanie sprzętu. Bateria starcza na cały dzień roboczy, dzięki czemu nie użytkownik nie jest na stałe przywiązany do gniazdka. Zawias modelu VivoBook 14 został poddany testom 20 000 cykli otwarcia i zamknięcia. Te dwie cechy sprawiają, że nowość od firmy ASUS będzie można mocno eksploatować przez bardzo długi czas.

Model ASUS VivoBook Flip 14 posiada wgrany system Windows 10 Home, procesor Intel Core i5 oraz 4GB pamięci RAM. Cena laptopa w zestawie z rysikiem ASUS Pen w salonach i sklepie internetowym Komputronik to 3 399 zł.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.