Nowy Komputronik w Warszawie: re-otwarcie

Nowy Komputronik w Warszawie: re-otwarcie

Opublikowany

Kolejny nowy salon Komputronik zacznie działać już w ten weekend. Wielkie otwarcie zrewitalizowanego punktu odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 marca w Centrum Handlowym Wileńska przy ul. Targowa 72 w Warszawie. Na klientów czekają promocje przygotowane specjalnie na tę okazję.

Nowy sklep Komputronika w CH Wileńska zostaje oddany do użytku po zmianie swojej formuły - gruntownej rewitalizacji. Re-otwarcie Komputronika w Warszawie to wydarzenie warte uwagi także ze względu na wyjątkowe promocje.

Specjalna obniżka dotyczyć będzie m.in. laptopów i smartfonów oraz licznych akcesoriów. W obniżonych cenach będzie można kupić także sprzęt AGD, m. in. blender ręczny czy żelazko marki Bosch. Dla tych, którzy cenią sobie dobre nagłośnienie, przygotowana została promocja na bezprzewodowy głośnik JBL GO (black), jeden z najbardziej popularnych bezprzewodowych głośników na świecie. Specjalne ceny czekają także na fanów gamingu, którzy będą mogli zaopatrzyć się m. in. w konsolę Xbox One, specjalną klawiaturę dla graczy czy słuchawki CA Cobra II.

W nowo otwieranym salonie Komputronik klienci znajdą wszystkie niezbędne i najnowocześniejsze produkty z działów IT i małego AGD. Nowy Komputronik będzie działał 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 9 - 21, a w niedziele handlowe między godziną 10 a 20.   

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.