Dla tych którzy... czekali na otwarcie Komputronik w Tychach

Dla tych którzy... czekali na otwarcie Komputronik w Tychach

Opublikowany

Polski lider branży IT otwiera kolejny salon agencyjny. Adres nowego sklepu Komputronik to ulica Budowlanych 10, Tychy. Inauguracja będzie miała miejsce w sobotę 19 maja.

Wielkie otwarcie pierwszego sklepu Komputronik w Tychach odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 10.00. Na klientów będą czekać wyjątkowe promocje, przygotowane przez Komputronik specjalnie na tę okazję.

Odwiedzający będą mogli kupić sprzęt IT, RTV i AGD w promocyjnych cenach. Fanów elektroniki na pewno zainteresują promocyjne ceny telewizorów, smartfonów czy laptopów. To także dobra okazja, by kupić kuchenkę mikrofalową czy żelazko w niższych niż zazwyczaj cenach. Dla tych, którzy sięgają po sprawdzone modele telefonów, Komputronik przygotował też promocję na smartfony Huawei P9 Lite. W specjalnej ofercie z okazji nowego otwarcia znajdzie się też coś dla graczy – konsola Sony PlayStation 4 czy myszki gamingowe.

Sklep będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Nowy Komputronik otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00, w soboty między godziną 10.00 a 14.00.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.