Dla tych, którzy…podsuwają pomysły

Dla tych, którzy…podsuwają pomysły

Opublikowany

Śluby, komunie, urodziny i imieniny… Cykl spotkań z rodziną i znajomymi co roku natęża się w miesiącach letnich. Co za tym idzie - sezon prezentowy także. Jak w najlepiej poradzić sobie z niechcianymi prezentami? To proste – stworzyć swoją wymarzoną listę życzeń. Komputronik proponuje swoim klientom łatwy i niezawodny sposób na trafiony prezent. Elektroniczna lista życzeń jest już dostępna na stronie www marki.

Dostawanie wymarzonych prezentów jeszcze nigdy nie było tak proste.

Elektroniczna lista życzeń to nowoczesny sposób na uniknięcie problemu z kłopotliwym podarunkiem. Pozwala wskazać listę interesujących nas produktów, które chcielibyśmy otrzymać w prezencie, a rodzinie, przyjaciołom czy znajomym znacznie ułatwia podjęcie właściwej decyzji.

Izabela Pirańska, Brand Manager w firmie Komputronik

Lista życzeń to także najlepsza wskazówka, podpowiedź, inspiracja i pomoc na wagę złota, gdy chcemy znaleźć idealny prezent na komunię, przygotować wymarzony prezent ślubny czy kupić wyjątkowy prezent urodzinowy. Komputronik proponuje rozwiązanie, dzięki którym w czterech krokach możemy zminimalizować szansę na nieudany podarunek.

Po pierwsze: wybierz produkt
Wejdź na stronę wybranego produktu i dodaj produkt do listy życzeń, klikając przycisk „dodaj do listy życzeń”.

Po drugie: utwórz listę
Po kliknięciu pojawi się okienko umożliwiające utworzenie nowej listy bądź dodanie produktu do już istniejącej. Możliwe jest utworzenie kilku list.

Po trzecie: udostępnij
Skopiuj link i udostępnij listę swoim bliskim, aby wiedzieli, co ucieszy Cię najbardziej. Nie tylko ułatwisz im wybór, ale także oszczędzisz sobie przykrych rozczarowań.

Po czwarte: edytuj
Zachowaj listę, by dodawać nowe pozycje lub sprawdzać, które produkty zostały kupione. Zapisana lista jest dostępna w Twoim koncie, w zakładce Twoje listy życzeń.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Łatwe płatności Apple Pay – już w Komputronik

temu

Usługa płatności Apple Pay to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku. Klienci chcą płacić w sposób łatwy, szybki i przyjemny. Od 19 czerwca w Polsce usługa dostępna jest w Polsce, umożliwiając płatności mobilne, wykorzystując telefon zamiast karty płatniczej. W Komputronik płatności w takim modelu testowano już od kilku tygodni, dzięki czemu sklepy są w pełni gotowe na obsługę Apple Pay.
Polska gola!, czyli o sposobach kibicowania Polaków

temu

Tradycyjnie na ekranie telewizora, na nowoczesnym smartfonie, tablecie czy może na wyświetlaczu laptopa? Dziś sposobów na przeżywanie piłkarskich emocji jest wiele. W jaki sposób Polacy najbardziej lubią oglądać mecze polskiej reprezentacji? I czy chcąc przeżywać polskie gole częściej kupują nowe sprzęty RTV?
„Nie dla nerda” – Komputronik Gaming z nową identyfikacją wizualną

temu

Wyrazistość, estetyka oraz prostota to wyróżniki nowej identyfikacji wizualnej Komputronik Gaming. Marka odświeża wizerunek i planuje działania, które będą budować konsekwentną strategię opartą na filarach: społeczność, autorytet oraz lojalność.
Komputronik zdradza szczegóły komunijnych wyborów

temu

Jest kilka takich okresów w roku, gdy obserwujemy wzmożony ruch w sklepach stacjonarnych oraz w e-handlu. Święta Wielkanocne, Boże Narodzenie… oraz oczywiście – komunie. Gorączka promocji i zakupów zaczyna się już miesiąc przed uroczystościami. Ile pieniędzy przeznacza na komunię statystyczny Polak? Komputronik zdradza, czego i za ile poszukujemy w sklepach internetowych na komunię… świetną!

Komputronik Biznes wspiera kobiety w IT

Nie jest tajemnicą, że w sektorze IT zatrudnionych jest mniej kobiet niż mężczyzn. Czy ma to znaczenie? Ile przeciętnie zarabiają kobiety w IT? W dyskusję włącza się Komputronik Biznes, czynnie wspierając Fundację Carrots podczas pierwszego wspólnego spotkania w Trójmieście, a także podczas premiery Raportu Kobiety w IT, która odbyła się w Warszawie 23 maja.