Dla tych, którzy…podsuwają pomysły

Dla tych, którzy…podsuwają pomysły

Opublikowany

Śluby, komunie, urodziny i imieniny… Cykl spotkań z rodziną i znajomymi co roku natęża się w miesiącach letnich. Co za tym idzie - sezon prezentowy także. Jak w najlepiej poradzić sobie z niechcianymi prezentami? To proste – stworzyć swoją wymarzoną listę życzeń. Komputronik proponuje swoim klientom łatwy i niezawodny sposób na trafiony prezent. Elektroniczna lista życzeń jest już dostępna na stronie www marki.

Dostawanie wymarzonych prezentów jeszcze nigdy nie było tak proste.

Elektroniczna lista życzeń to nowoczesny sposób na uniknięcie problemu z kłopotliwym podarunkiem. Pozwala wskazać listę interesujących nas produktów, które chcielibyśmy otrzymać w prezencie, a rodzinie, przyjaciołom czy znajomym znacznie ułatwia podjęcie właściwej decyzji.

Izabela Pirańska, Brand Manager w firmie Komputronik

Lista życzeń to także najlepsza wskazówka, podpowiedź, inspiracja i pomoc na wagę złota, gdy chcemy znaleźć idealny prezent na komunię, przygotować wymarzony prezent ślubny czy kupić wyjątkowy prezent urodzinowy. Komputronik proponuje rozwiązanie, dzięki którym w czterech krokach możemy zminimalizować szansę na nieudany podarunek.

Po pierwsze: wybierz produkt
Wejdź na stronę wybranego produktu i dodaj produkt do listy życzeń, klikając przycisk „dodaj do listy życzeń”.

Po drugie: utwórz listę
Po kliknięciu pojawi się okienko umożliwiające utworzenie nowej listy bądź dodanie produktu do już istniejącej. Możliwe jest utworzenie kilku list.

Po trzecie: udostępnij
Skopiuj link i udostępnij listę swoim bliskim, aby wiedzieli, co ucieszy Cię najbardziej. Nie tylko ułatwisz im wybór, ale także oszczędzisz sobie przykrych rozczarowań.

Po czwarte: edytuj
Zachowaj listę, by dodawać nowe pozycje lub sprawdzać, które produkty zostały kupione. Zapisana lista jest dostępna w Twoim koncie, w zakładce Twoje listy życzeń.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.