Urodziny Komputronik we Włocławku

Urodziny Komputronik we Włocławku

Opublikowany

Komputronik hucznie świętuje urodziny swojego sklepu we Włocławku. Z tej okazji nie tylko odświeża salon stacjonarny, ale też przygotował dla swoich klientów specjalne promocje. Będzie można skorzystać z nich już w najbliższą sobotę, 9 czerwca, w odnowionym sklepie przy ulicy Chopina 55 we Włocławku.

Nowy sklep Komputronik we Włocławku zostaje oddany do użytku po całkowitej rewitalizacji. W salonie o powierzchni 60 m2 znajdą się produkty z działów takich jak elektronika, RTV i małe AGD. Jego wnętrze będzie spełniać najwyższe standardy zgodne z modelem przyjętym przez firmę Komputronik.

Urodzinowe re-otwarcie Komputronik we Włocławku to wydarzenie warte uwagi także ze względu na wyjątkowe promocje, przygotowane specjalnie tę okazję. Specjalna obniżka dotyczyć będzie m.in. laptopów i smartfonów oraz małego AGD. Na miejscu dostępne będą także telewizory w bardzo atrakcyjnych cenach. Komputronik przygotował również specjalną promocję na akcesoria takie jak zegarki sportowe czy słuchawki i głośniki bezprzewodowe.

Sklep będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Nowy Komputronik otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. W dniu urodzinowego re-otwarcia sklep czynny będzie od godziny 10:00.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.