Komputronik Biznes oficjalnym partnerem serwisowym Lenovo

Komputronik Biznes oficjalnym partnerem serwisowym Lenovo

Opublikowany

Coraz większe zaufanie partnerów, nowe kontrakty, nastawienie na rozwój - Komputronik Biznes stale umacnia swoją pozycję na rynku. Na początku czerwca podpisana została kolejna ważna umowa. Poznańska spółka została oficjalnym partnerem serwisowym produktów Lenovo.

Komputronik Biznes doradza, opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, także te, które stały się niezwykle istotne w obliczu rozporządzenia RODO. Spółka systematycznie rozwija sieć kilkudziesięciu aktywnych partnerów serwisowych i handlowych. Kolejnym ważnym krokiem dla jej rozwoju jest nowy kontrakt z polskim oddziałem firmy Lenovo.

Umowa z Lenovo Polska to ważny dowód na to, że partnerzy traktują nas nie tylko jak eksperta branży IT, ale także dostrzegają nasz potencjał i nieustanny rozwój. Niezwykle istotna z punktu widzenia naszej spółki jest intensyfikacja działań w obszarze inżyniersko-utrzymaniowym Komputronik Biznes. Nowy kontrakt z Lenovo pozwoli nam odnosić jeszcze większe sukcesy w tym obszarze.

Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes

Na początku współpracy Komputronik Biznes skoncentruje się na obsłudze serwisowej maszyn biznesowych Lenovo, w przyszłości planowane jest rozszerzenie zakresu współpracy również o produkty klienckie.

Bardzo cieszymy się z partnerstwa ze spółką Komputronik Biznes. To pewny i kompetentny partner, co jest szczególnie ważne w obszarze serwisowym, w którym nawiązaliśmy współpracę. Mamy nadzieję na ciągły rozwój w reprezentowanych przez nas obszarach.

Michał Nikielski, Partner Account Manager, Lenovo Polska

Udostępnij

Powiązane artykuły
Komputronik Biznes wspiera kobiety w IT

temu

Nie jest tajemnicą, że w sektorze IT zatrudnionych jest mniej kobiet niż mężczyzn. Czy ma to znaczenie? Ile przeciętnie zarabiają kobiety w IT? W dyskusję włącza się Komputronik Biznes, czynnie wspierając Fundację Carrots podczas pierwszego wspólnego spotkania w Trójmieście, a także podczas premiery Raportu Kobiety w IT, która odbyła się w Warszawie 23 maja.
Najwyższy poziom partnerstwa Dell EMC i Komputronik Biznes

temu

Titanium Partner to czwarty, najwyższy poziom partnerstwa, które mogą osiągnąć firmy współpracujące z marką DELL EMC. Na początku roku 2018 do ich grona dołączyła spółka Komputronik Biznes, która doradza, opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji na terenie całej Polski.
Komputronik Biznes modernizuje polskie szpitale – kolejna umowa poznańskiej firmy

temu

16 marca 2018 roku doszło do zawarcia umowy pomiędzy Komputronik Biznes sp. z o.o. a Starostwem Powiatowym w Krotoszynie. Przedmiotem umowy jest modernizacja Szpitala Powiatowego w Krotoszynie. Certyfikowani project managerowie Komputronik Biznes staną przed wyzwaniem zarządzania niezwykle skomplikowanym przedsięwzięciem, którego celem jest oddanie do użytku zmodernizowanych budynków zgodnie z przyjętym harmonogramem do 30.09.2019 roku. Wartość kontraktu wynosi blisko 25 milionów złotych.
Hackaton z Komputronik Biznes

temu

Maraton programowania Imagine Hack organizowany przez Microsoft, którego partnerem był Komputronik Biznes, odbył się w weekend 13/14 stycznia w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. W poznańskiej edycji wydarzenia wzięło udział niemal 30 studentek i studentów z Poznania, Szczecina i innych miast w Polsce. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Cyfryzacji.

Polska gola!, czyli o sposobach kibicowania Polaków

Tradycyjnie na ekranie telewizora, na nowoczesnym smartfonie, tablecie czy może na wyświetlaczu laptopa? Dziś sposobów na przeżywanie piłkarskich emocji jest wiele. W jaki sposób Polacy najbardziej lubią oglądać mecze polskiej reprezentacji? I czy chcąc przeżywać polskie gole częściej kupują nowe sprzęty RTV?