Komputronik Biznes oficjalnym partnerem serwisowym Lenovo

Komputronik Biznes oficjalnym partnerem serwisowym Lenovo

Opublikowany

Coraz większe zaufanie partnerów, nowe kontrakty, nastawienie na rozwój - Komputronik Biznes stale umacnia swoją pozycję na rynku. Na początku czerwca podpisana została kolejna ważna umowa. Poznańska spółka została oficjalnym partnerem serwisowym produktów Lenovo.

Komputronik Biznes doradza, opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, także te, które stały się niezwykle istotne w obliczu rozporządzenia RODO. Spółka systematycznie rozwija sieć kilkudziesięciu aktywnych partnerów serwisowych i handlowych. Kolejnym ważnym krokiem dla jej rozwoju jest nowy kontrakt z polskim oddziałem firmy Lenovo.

Umowa z Lenovo Polska to ważny dowód na to, że partnerzy traktują nas nie tylko jak eksperta branży IT, ale także dostrzegają nasz potencjał i nieustanny rozwój. Niezwykle istotna z punktu widzenia naszej spółki jest intensyfikacja działań w obszarze inżyniersko-utrzymaniowym Komputronik Biznes. Nowy kontrakt z Lenovo pozwoli nam odnosić jeszcze większe sukcesy w tym obszarze.

Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes

Na początku współpracy Komputronik Biznes skoncentruje się na obsłudze serwisowej maszyn biznesowych Lenovo, w przyszłości planowane jest rozszerzenie zakresu współpracy również o produkty klienckie.

Bardzo cieszymy się z partnerstwa ze spółką Komputronik Biznes. To pewny i kompetentny partner, co jest szczególnie ważne w obszarze serwisowym, w którym nawiązaliśmy współpracę. Mamy nadzieję na ciągły rozwój w reprezentowanych przez nas obszarach.

Michał Nikielski, Partner Account Manager, Lenovo Polska

Udostępnij

Powiązane artykuły
Komputronik Biznes Platynowym Partnerem Lenovo

temu

Bliższa współpraca ze światowym liderem innowacyjności, która przełoży się na wymierne korzyści dla klientów – to skutek dołączenia Komputronik Biznes  do prestiżowego grona partnerów Lenovo z platynowym statusem. Kryterium wejścia do programu na tym poziomie był obrót r
Komputronik Biznes złotym płatnikiem Euler Hermes

temu

Tylko 6% firm na polskim rynku spełnia wysokie standardy programu Euler Hermes, wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań w zakresie ubezpieczeń i windykacji należności, gwarancji ubezpieczeniowych i analiz handlowych. Certyfikatem Złoty Płatnik posługują się firmy, które w roku 2017 wyróżniały się najwyższymi standardami płatniczymi. Komputronik Biznes właśnie został jedną z nich.
Komputronik Biznes powiększa grono ekspertów

temu

Komputronik Biznes może pochwalić się nowymi kompetencjami. W zespole firmy są teraz certyfikowani eksperci w obszarze implementacji i utrzymania infrastruktury wiodącego partnera spółki – DELL EMC.
Komputronik wprowadził system Dynamics 365 w celu optymalizacji procesów sprzedaży

temu

Komputronik Biznes podjął decyzję o wprowadzeniu systemu Dynamics 365, realizując tym samym jedno z pierwszych wdrożeń systemu chmurowego Microsoft w Polsce, który obsługuje procesy sprzedaży. Celem projektu było ujednolicenie wszystkich źródeł informacji o działaniach handlowych oraz usprawnienie realizacji procesów w tym obszarze. Komputronik Biznes podkreślił konieczność objęcia nowym systemem wszystkich pracowników działu handlowego, upowszechniając najlepsze praktyki sprzedaży. Kluczowe było również błyskawiczne uruchomienie systemu, co pozwoli uzyskać korzyści biznesowe w krótkim okresie. Docelowo z systemu będzie korzystać 180 użytkowników.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.