Polska gola!, czyli o sposobach kibicowania Polaków

Polska gola!, czyli o sposobach kibicowania Polaków

Tradycyjnie na ekranie telewizora, na nowoczesnym smartfonie, tablecie czy może na wyświetlaczu laptopa? Dziś sposobów na przeżywanie piłkarskich emocji jest wiele. W jaki sposób Polacy najbardziej lubią oglądać mecze polskiej reprezentacji? I czy chcąc przeżywać polskie gole częściej kupują nowe sprzęty RTV?

Polacy uwielbiają piłkę nożną, a mecze polskiej reprezentacji w tym sporcie gromadzą przed telewizorami nawet ponad 8 milionów osób, jak chociażby w trakcie meczu z Czarnogórą, który miał zasądzić o tym, czy drużyna awansuje na Mundial.

Ilu Polaków zamierza oglądać pojedynki polskiego zespołu na Mistrzostwach Świata w Rosji? Mając na uwadze wyniki badania przeprowadzonego przez Starcom wraz z Samsung Electronics Polska, wszystko wskazuje na to, że… dużo. Aż 7 proc. respondentów odpowiedziało, że z tej okazji zamierza wziąć wolne w pracy lub z niej wcześniej wyjść, a kolejne 7 proc. zapowiada, że będzie oglądać je w pracy. Takie wyznania skłaniają do jednoznacznych wniosków – kciuki za Polaków trzymać będzie większość z nas.

Okres ważnych wydarzeń sportowych to czas sprzyjający zakupom nowych sprzętów elektronicznych. Aż 15 proc. badanych przyznaje, że zakupiło nowy sprzęt, kolejne 14 proc. jeszcze nie wie, czy się na to nie zdecyduje.

W okresie ważnych wydarzeń sportowych obserwujemy większe zainteresowanie nowymi sprzętami RTV, które umożliwiają oglądanie zmagań sportowców w najwyższej jakości. W sklepach można znaleźć wtedy telewizory, laptopy czy smartfony w bardzo korzystnych cenach i ofertach. W Komputronik przygotowaliśmy nie tylko szereg ciekawych i wartych zainteresowania ofert cenowych, ale również takich, w których m.in. w ramach zakupu można otrzymać replikę koszulki reprezentacji Polski.

Łukasz Stawecki, Brand Manager w Komputronik

To samo badanie wskazuje, że wciąż najpopularniejszym sprzętem, na którym oglądamy mecze są telewizory (aż 77 proc. respondentów). 20 proc. wybierze komputery, 13 proc. smartfony a 7 proc. tablety. Wybór smartfonów i tabletów nie dziwi, szczególnie w kontekście wakacyjnego sezonu, który rozpoczyna się wraz z Mistrzostwami.

Dostępne dzisiaj w ofercie tablety i smartfony umożliwiają oglądanie filmów w najwyższej jakości. Wyświetlacze doskonale odzwierciedlają wszystkie szczegóły. Decydując się na oglądanie meczu podczas wypoczynku na plaży, nie musimy się już martwić, że umknie nam jakaś bramka.

Łukasz Stawecki, Brand Manager w Komputronik

Polacy przeżywają sportowe emocje nie tylko podczas tradycyjnego kibicowania przed ekranem. Coraz częściej organizują również koleżeńskie turnieje, rywalizują podczas towarzyskiego czy rodzinnego typowania wyników.

W Komputronik również typujemy wyniki. W naszych sklepach robimy to jednak w sposób nietypowy, angażując do tego sprzątające roboty. Kto wygra mecz? Zapraszamy do wspólnego typowania razem z naszymi pomocnikami.

Łukasz Stawecki, Brand Manager w Komputronik

Polska - Senegal - Komputronik typuje (3).jpg
Na fanpage Komputronik można znaleźć filmy, na których typowane są wyniki meczów. Czy sprzątający robot może przewidzieć mundialowy wynik? Zachęcamy do wspólnej zabawy! 
Polska - Senegal - Komputronik typuje (1).jpg
Powiązane artykuły
Komputronik najbardziej zaufanym sklepem

Ceneo.pl już po raz dziewiąty przedstawił ranking najlepszych sklepów internetowych w Polsce. W kategorii technologia zwyciężył Komputronik, otrzymując tytuł „Zaufanego Sklepu”. 3 miliony internautów oceniło sklepy w 14 zróżnicowanych obszarach.
Ekipa Komputronik Gaming odlicza dni do corocznego PGA

Co roku Poznań Game Arena rozgrzewa amatorów gier komputerów do czerwoności. To najważniejsze w branży wydarzenie przyciąga nawet 80 tysięcy odwiedzających, na których czeka 1000 stanowisk do gry, 3 dni nieustannej rozrywki w 10 pawilonach. Podczas tegorocznej edycji, kt
Komputronik świętuje 22 urodziny

Komputronik to jeden z największych retailerów na polskim rynku. Firma obchodzi właśnie 22-lecie swojej działalności i podsumowuje ostatnie sukcesy. Podążając za wieloletnim doświadczeniem, również z okazji swoich urodzin Komputronik wychodzi naprzeciw potrzebom swoich k
Rusza Fundacja Komputronik wspierająca innowacyjnymi narzędziami

Ułatwianie dostępu do innowacyjnych narzędzi wspierających nowoczesną edukację i motywujących do osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego to cel nowo powstałej Fundacji Komputronik. Firma, która już za chwilę świętować będzie swoje 22 urodziny, postanowiła stworzyć sz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.