Nowy Komputronik na Kaszubach

Nowy Komputronik na Kaszubach

Opublikowany

30 czerwca br. od 10:00 Komputronik zaprasza wszystkich klientów do Galerii Kościerskiej przy ul. Miodowej 15 na re-otwarcie salonu w Kościerzynie. Z tej okazji przygotowano szeroki asortyment produktów i szereg atrakcyjnych promocji.

Komputronik będzie świętować wznowienie działalności swojego salonu w Galerii Kościerskiej w wyremontowanym i designerskim wnętrzu o łącznej powierzchni 64 m2. Zmieniono meble i wystrój, wzbogacono także asortyment.

Klienci będą mogli znaleźć szeroki wybór produktów z kategorii Elektronika, Telefony i Smartfony w atrakcyjnych, urodzinowych cenach i zestawach. Rozszerzona oferta laptopów i telefonów z natychmiastową dostępnością to świetna okazja dla tych, którzy od razu, bez oczekiwania na dostawę, chcą cieszyć się zakupionym produktem. Komputronik przygotował bogatą ofertę smartfonów, które można wypróbować na miejscu – sprawdzić ich funkcjonalność i jakość wykonania. Istnieje możliwość zobaczenia także wielu innych akcesoriów i sprzętów. Nie zabraknie gadżetów takich jak: holdery, etui, szybki do telefonów, powerbanki, zasilacze, słuchawki i głośniki.

Dla tych, którzy poszukują dobrej jakości sprzętów domowego użytku, Komputronik przygotował specjalną niespodziankę. Klienci salonu znajdą w ofercie również tzw. „małe AGD”, czyli m.in.: mikrofalówki, żelazka, czajniki, odkurzacze, lokówki, prostownice. Na kupujących czekają atrakcyjne promocje i okazyjne ceny.

Komputronik w Galerii Kościerskiej będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.