Nowy Komputronik w Puławach

Nowy Komputronik w Puławach

Już w najbliższą sobotę, 23 czerwca, polski lider branży IT otworzy kolejny salon stacjonarny. Nowy Komputronik będzie znajdował się pod adresem ul. Centralna 2, Puławy. Wielkie otwarcie rozpocznie się o godzinie 9.00.

Salon Komputronik w Puławach przy ulicy Centralnej wraca po krótkiej przerwie, z nowym właścicielem i w zmienionej formule. Nowy salon agencyjny to większa przestrzeń – na powierzchni 150m2 na klientów czeka poszerzona oferta IT oraz duże i małe sprzęty AGD i RTV.

Większy salon daje możliwości lepszej ekspozycji produktów oraz zwiększa ich dostępność. Wielkie otwarcie to  wydarzenie warte uwagi także ze względu na specjalnie na tę okazję przygotowaną ofertę promocyjną. W obniżonych cenach zakupić można będzie m.in. laptopy, telewizory, smartfony, a także akcesoria – bezprzewodowe myszki czy torby na laptopy.

Specjalną promocję przygotowano też dla tych, którzy potrzebują małego AGD. W niższej cenie będzie można kupić też żelazka i golarki elektryczne. Nowo otwierany salon Komputronik będzie działał przez 6 dni w tygodniu.

Godziny otwarcia w dni robocze to 10.00 – 18.00, w soboty 10.00 – 14.00. W dniu otwarcia sklep czynny będzie od godziny 9.00.  
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.