Awans Komputronik Biznes w rankingu liderów branży IT

Awans Komputronik Biznes w rankingu liderów branży IT

Opublikowany

Komputronik Biznes awansował na 56 pozycję w raporcie największych firm branży informatycznej w Polsce, opublikowanym przez Magazyn Computerworld. W stosunku do roku poprzedniego to awans o 22 miejsca.

Computerworld ukazuje się od roku 1990, jako tygodnik dla menedżerów informatyków. Jego tematyka skupia się na technologiach informatycznych oraz zarządzaniu. Jednocześnie jest też portalem wiedzy, związanym ze sferą IT. Poza działalnością wydawniczą i konferencyjną, redakcja Computerworld odpowiada za coroczne zestawienia największych firm informatycznych TOP 200.

W tegorocznym zestawieniu po raz kolejny znalazł się Komputronik Biznes, oferujący kompleksowe rozwiązania informatyczne zakresie sprzętu, oprogramowania, jak i usług. Komputronik Biznes to obecnie niemal 300-tu wykwalifikowanych i doświadczonych doradców, inżynierów, programistów i serwisantów w całej Polsce.

Komputronik Biznes awansował w tegorocznym zestawieniu z 78 na 56 miejsce. Dobrą pozycję firmy potwierdza także zwiększająca się dynamika przychodów ze sprzedaży produktów i usług IT oraz zmiany strukturalne, takie jak łączenia spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej, mające na celu zwiększenie efektywności działania.

To już kolejny rok z rzędu, gdy awansujemy w jednym z najważniejszych zestawień dla branży IT. Jest to dla nas potwierdzenie, że nasz ciągły rozwój jest zauważany. Stanowi też istotny czynnik mający wpływ na zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani przez naszych klientów i partnerów biznesowych.

Sebastian Pawłowski, wiceprezes zarządu Komputronik Biznes

Udostępnij

Powiązane artykuły
Komputronik Biznes złotym płatnikiem Euler Hermes

temu

Tylko 6% firm na polskim rynku spełnia wysokie standardy programu Euler Hermes, wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań w zakresie ubezpieczeń i windykacji należności, gwarancji ubezpieczeniowych i analiz handlowych. Certyfikatem Złoty Płatnik posługują się firmy, które w roku 2017 wyróżniały się najwyższymi standardami płatniczymi. Komputronik Biznes właśnie został jedną z nich.
Komputronik Biznes powiększa grono ekspertów

temu

Komputronik Biznes może pochwalić się nowymi kompetencjami. W zespole firmy są teraz certyfikowani eksperci w obszarze implementacji i utrzymania infrastruktury wiodącego partnera spółki – DELL EMC.
Komputronik wprowadził system Dynamics 365 w celu optymalizacji procesów sprzedaży

temu

Komputronik Biznes podjął decyzję o wprowadzeniu systemu Dynamics 365, realizując tym samym jedno z pierwszych wdrożeń systemu chmurowego Microsoft w Polsce, który obsługuje procesy sprzedaży. Celem projektu było ujednolicenie wszystkich źródeł informacji o działaniach handlowych oraz usprawnienie realizacji procesów w tym obszarze. Komputronik Biznes podkreślił konieczność objęcia nowym systemem wszystkich pracowników działu handlowego, upowszechniając najlepsze praktyki sprzedaży. Kluczowe było również błyskawiczne uruchomienie systemu, co pozwoli uzyskać korzyści biznesowe w krótkim okresie. Docelowo z systemu będzie korzystać 180 użytkowników.
Komputronik Biznes oficjalnym partnerem serwisowym Lenovo

temu

Coraz większe zaufanie partnerów, nowe kontrakty, nastawienie na rozwój - Komputronik Biznes stale umacnia swoją pozycję na rynku. Na początku czerwca podpisana została kolejna ważna umowa. Poznańska spółka została oficjalnym partnerem serwisowym produktów Lenovo.