Komputronik Biznes powiększa grono ekspertów

Komputronik Biznes powiększa grono ekspertów

Opublikowany

Komputronik Biznes może pochwalić się nowymi kompetencjami. W zespole firmy są teraz certyfikowani eksperci w obszarze implementacji i utrzymania infrastruktury wiodącego partnera spółki – DELL EMC.

Integrator usług IT stawia na rozwój – nie tylko infrastruktury i usług, ale też rozwój kompetencji swoich pracowników. Inżynierowie z Działu Projektów i Wdrożeń Komputronik Biznes uzyskali certyfikacje z zakresu wdrożeń oraz utrzymania infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI) DELL EMC, swojego wieloletniego partnera biznesowego. Pozwoli to na kompleksową obsługę projektów, przy wykorzystaniu kompetencji i doświadczenia inżynierów Komputronik Biznes.

Jest to dla nas bardzo ważny krok w rozwoju spółki. Jesteśmy pierwszym partnerem w Polsce, który posiada zespół certyfikowanych inżynierów DELL EMC z zakresu wdrożeń HCI. Gratulujemy naszym inżynierom – jesteśmy pewni, że zdobyte kompetencje pozwolą nam na jeszcze lepszą realizację planowanych działań

Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes

Na początku roku 2018, wieloletnie partnerstwo z Komputronik Biznes i DELL EMC zostało potwierdzone awansem w programie partnerskim. Spółka Komputronik Biznes otrzymała najwyższy poziom partnerstwa – Titanium Partner. To trzeci, najwyższy poziom współpracy, które mogą osiągnąć w Polsce firmy współpracujące z tym producentem.

Jednym z aspektów, które brane były pod uwagę przy podwyższeniu poziomu partnerstwa, była obecność w firmie Komputronik Biznes certyfikowanych ekspertów z najważniejszych dla DELL EMC obszarów technologicznych. Na tytanowe partnerstwo miały wpływ także ambitne założenia, które zostały zrealizowane w roku 2017.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Komputronik Biznes złotym płatnikiem Euler Hermes

temu

Tylko 6% firm na polskim rynku spełnia wysokie standardy programu Euler Hermes, wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań w zakresie ubezpieczeń i windykacji należności, gwarancji ubezpieczeniowych i analiz handlowych. Certyfikatem Złoty Płatnik posługują się firmy, które w roku 2017 wyróżniały się najwyższymi standardami płatniczymi. Komputronik Biznes właśnie został jedną z nich.
Komputronik wprowadził system Dynamics 365 w celu optymalizacji procesów sprzedaży

temu

Komputronik Biznes podjął decyzję o wprowadzeniu systemu Dynamics 365, realizując tym samym jedno z pierwszych wdrożeń systemu chmurowego Microsoft w Polsce, który obsługuje procesy sprzedaży. Celem projektu było ujednolicenie wszystkich źródeł informacji o działaniach handlowych oraz usprawnienie realizacji procesów w tym obszarze. Komputronik Biznes podkreślił konieczność objęcia nowym systemem wszystkich pracowników działu handlowego, upowszechniając najlepsze praktyki sprzedaży. Kluczowe było również błyskawiczne uruchomienie systemu, co pozwoli uzyskać korzyści biznesowe w krótkim okresie. Docelowo z systemu będzie korzystać 180 użytkowników.
Awans Komputronik Biznes w rankingu liderów branży IT

temu

Komputronik Biznes awansował na 56 pozycję w raporcie największych firm branży informatycznej w Polsce, opublikowanym przez Magazyn Computerworld. W stosunku do roku poprzedniego to awans o 22 miejsca.
Komputronik Biznes oficjalnym partnerem serwisowym Lenovo

temu

Coraz większe zaufanie partnerów, nowe kontrakty, nastawienie na rozwój - Komputronik Biznes stale umacnia swoją pozycję na rynku. Na początku czerwca podpisana została kolejna ważna umowa. Poznańska spółka została oficjalnym partnerem serwisowym produktów Lenovo.