Komputronik Biznes Platynowym Partnerem Lenovo

Komputronik Biznes Platynowym Partnerem Lenovo

Opublikowany

Bliższa współpraca ze światowym liderem innowacyjności, która przełoży się na wymierne korzyści dla klientów – to skutek dołączenia Komputronik Biznes  do prestiżowego grona partnerów Lenovo z platynowym statusem. Kryterium wejścia do programu na tym poziomie był obrót roczny w wysokości minimum 1 miliona dolarów i utrzymywanie łącznie 5 certyfikacji produktowych Lenovo.

- Jesteśmy dumni z faktu tak bliskiej kooperacji z Lenovo – podkreśla Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputrnik Biznes. - Odznaka uczestnika Lenovo Partner Engage Program w najwyższej platynowej odsłonie umacnia naszą wiarygodność i pozycję na rynku. Korzystamy na tym wszyscy, nasi klienci, Lenovo i my sami – dodaje.
Platynowy status to najwyższy poziom partnerstwa, jaki nielicznym firmom oferuje Lenovo. Tym samym Komputronik Biznes dołącza do prestiżowego grona partnerów Lenovo. Zacieśnia to współpracę obu firm. W platynowym poziomie partnerstwa, Lenovo jeszcze mocniej wspierać będzie technicznie i marketingowo Komputronik Biznes, także na zasadzie partnerskiej współpracy. Status Platynowy oznacza bardzo jeszcze bliższą kooperację obu firm.
- Synergia korzyści współpracy Komputronik Biznes z Lenovo znajduje swoje potwierdzenie właśnie w tym platynowym certyfikacie – podkreśla Michał Nikielski, Partner Account Manager Lenovo Polska.  - Jest to kolejny krok zacieśniania współpracy po czerwcowej umowie, dzięki której Komputronik Biznes został oficjalnym partnerem serwisowym produktów Lenovo. Cieszy nas, że przyczyniamy się do umacniania pozycji firmy Komputronik Biznes na polskim rynku – podkreśla.

*** Komputronik Biznes Sp. z o.o. to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji już istniejących systemów informatycznych. Komputronik Biznes posiada 6 filii w największych polskich miastach i skupia zespół stu kilkudziesięciu doświadczonych doradców, inżynierów i techników w całej Polsce. Spółka wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Komputronik SA.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Komputronik Biznes złotym płatnikiem Euler Hermes

temu

Tylko 6% firm na polskim rynku spełnia wysokie standardy programu Euler Hermes, wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań w zakresie ubezpieczeń i windykacji należności, gwarancji ubezpieczeniowych i analiz handlowych. Certyfikatem Złoty Płatnik posługują się firmy, które w roku 2017 wyróżniały się najwyższymi standardami płatniczymi. Komputronik Biznes właśnie został jedną z nich.
Komputronik Biznes powiększa grono ekspertów

temu

Komputronik Biznes może pochwalić się nowymi kompetencjami. W zespole firmy są teraz certyfikowani eksperci w obszarze implementacji i utrzymania infrastruktury wiodącego partnera spółki – DELL EMC.
Komputronik wprowadził system Dynamics 365 w celu optymalizacji procesów sprzedaży

temu

Komputronik Biznes podjął decyzję o wprowadzeniu systemu Dynamics 365, realizując tym samym jedno z pierwszych wdrożeń systemu chmurowego Microsoft w Polsce, który obsługuje procesy sprzedaży. Celem projektu było ujednolicenie wszystkich źródeł informacji o działaniach handlowych oraz usprawnienie realizacji procesów w tym obszarze. Komputronik Biznes podkreślił konieczność objęcia nowym systemem wszystkich pracowników działu handlowego, upowszechniając najlepsze praktyki sprzedaży. Kluczowe było również błyskawiczne uruchomienie systemu, co pozwoli uzyskać korzyści biznesowe w krótkim okresie. Docelowo z systemu będzie korzystać 180 użytkowników.
Awans Komputronik Biznes w rankingu liderów branży IT

temu

Komputronik Biznes awansował na 56 pozycję w raporcie największych firm branży informatycznej w Polsce, opublikowanym przez Magazyn Computerworld. W stosunku do roku poprzedniego to awans o 22 miejsca.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.