Komputronik świętuje 22 urodziny

Komputronik świętuje 22 urodziny

Opublikowany

Komputronik to jeden z największych retailerów na polskim rynku. Firma obchodzi właśnie 22-lecie swojej działalności i podsumowuje ostatnie sukcesy. Podążając za wieloletnim doświadczeniem, również z okazji swoich urodzin Komputronik wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i zaprasza ich do wspólnego świętowania, oferując najlepsze okazje cenowe.

Ponad 20 lat stażu sklepu Komputronik.pl i miliony przeprowadzonych transakcji, niemalże 200 salonów stacjonarnych, opinia lidera i rekordowe wzrosty sprzedaży nawet o 300 % w stosunku rok do roku. To tylko niektóre z efektów konsekwentnego rozwoju, który towarzyszy firmie Komputronik już od 22 lat. Tylko w ostatnich dwunastu miesiącach Komputronik przekroczył próg 100 tysięcy produktów w ofercie, otworzył 22 nowe salony agencyjne czy zainwestował w nową, ponad 30 tys. przestrzeń magazynu.
- To dzięki czemu od 22 lat tak doskonale radzimy sobie na polskim rynku, to umiejętność obserwowania jego potrzeb i umiejętność dostosowania się do nowych trendów oraz ich kształtowanie. Między innymi właśnie dlatego rok temu zmieniliśmy strategię komunikacji marki, w ramach której wszystkie nasze działania marketingowe prowadzimy pod hasłem: „dla tych, którzy…”. Dziś nasze urodziny chcemy obchodzić wspólnie z naszymi klientami, wierząc że wszyscy życzymy sobie najlepszego – komentuje Karolina Pietz-Drapińska, Dyrektor Marketingu w Komputronik.
Komputronik czerpiąc z wiedzy o swoich klientach, wie że to co dla nich najlepsze to np. świetna organizacja dnia codziennego, większa moc w działaniu, silniejsze emocje czy szczęście dzieci. Dlatego do 28.10.2018 w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym będzie można skorzystać z przygotowanej specjalnie na tę okazję oferty, która umożliwi spełnienie tych życzeń. W urodzinowej promocji znalazły się sprzęty elektroniczne, telefony, smartwatche, RTV i AGD, zabawki oraz sprzęty z kategorii HOME.
Szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej: https://www.komputronik.pl/lp/22-urodziny/ .

Komputronik, jeden z największych i najstarszych sklepów internetowych w Polsce, posiada prawie 200 placówek stacjonarnych rozmieszczonych w całym kraju. W ofercie Komputronik znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek, w tym najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, produkty AGD i RTV oraz produkty z kategorii Komputronik Home. Komputronik jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Ekipa Komputronik Gaming odlicza dni do corocznego PGA

temu

Co roku Poznań Game Arena rozgrzewa amatorów gier komputerów do czerwoności. To najważniejsze w branży wydarzenie przyciąga nawet 80 tysięcy odwiedzających, na których czeka 1000 stanowisk do gry, 3 dni nieustannej rozrywki w 10 pawilonach. Podczas tegorocznej edycji, kt
Rusza Fundacja Komputronik wspierająca innowacyjnymi narzędziami

temu

Ułatwianie dostępu do innowacyjnych narzędzi wspierających nowoczesną edukację i motywujących do osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego to cel nowo powstałej Fundacji Komputronik. Firma, która już za chwilę świętować będzie swoje 22 urodziny, postanowiła stworzyć sz
Powrót do szkoły w wydaniu Komputronik

temu

Wrzesień to czas, w którym uczniowie po wakacjach wracają do szkół. Dla rodziców wiąże się to z zakupami – nowe tornistry, książki i produkty szkolne, ale również sprzęty przydatne do codziennej nauki. Co roku jest to okres wzmożonych kampanii realizowanych przez sklepy
Komputronik dla miłośników kawy

temu

Mała czarna, duża biała, z pianką, latte… Niejedno ma imię, a dla wielu jej spożywanie ma charakter rytuału, bez którego dzień byłby znacznie mniej przyjemny. Pobudza do działania, podnosi na duchu, a jej zapach potrafi ukoić nerwy. Kawa nie pyta. Kawa rozumie. Dla tych, którzy uwielbiają jej smak i aromat, Komputronik stworzył specjalną Strefę Kawy. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.