Ekipa Komputronik Gaming odlicza dni do corocznego PGA
Ekipa Komputronik Gaming odlicza dni do corocznego PGA

Ekipa Komputronik Gaming odlicza dni do corocznego PGA

Opublikowany

Co roku Poznań Game Arena rozgrzewa amatorów gier komputerów do czerwoności. To najważniejsze w branży wydarzenie przyciąga nawet 80 tysięcy odwiedzających, na których czeka 1000 stanowisk do gry, 3 dni nieustannej rozrywki w 10 pawilonach. Podczas tegorocznej edycji, która obędzie się między 12 a 14 października wśród 220 wystawców pojawi się także Komputronik Gaming. Już dziś zapraszamy do stref przygotowanych wspólnie z partnerami: Samsungiem, Philipsem HUE oraz Lenovo a także do strefy zakupowej Komputronik.

Poznań Game Arena to największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej. W każdym roku podczas święta graczy odbywają się premiery oczekiwanych gier czy turnieje esportowe. Fani mogą zbić piątki z gwiazdami Twitcha oraz Youtube, na żywo zobaczyć grę znakomitych cosplay’erów oraz skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez wystawców.
- Poznań Game Arena to wydarzenie, na którym nie mogłoby nas zabraknąć. To wyjątkowa okazja do spotkania ze społecznością graczy, z którą na co dzień kontaktujemy się w wirtualnym świecie. Teraz możemy poznać się na żywo, zbić piątkę, porozmawiać i co dla nas najważniejsze, jeszcze bardziej zintegrować – mówi Piotr Janus, Brand Manager Komputronik Gaming.

SAMSUNG4GAMERS wspólnie z Komputronik Gaming

10.jpg
Podczas tegorocznej edycji PGA w pawilonie 8A powstanie specjalne stoisko poświęcone grze Fortnite, która na całym świecie ma ponad 40 milionów aktywnych użytkowników. W trakcie trzech dni imprezy odwiedzający będą mogli skorzystać ze specjalnych kont z dostępem do ekskluzywnych skinów. Otrzymają oni także możliwość wygrania wyjątkowych nagród tematycznych. Wszystko pod hasłem przewodnim Fortnite Challenge. W kilku strefach odbywać będą się regularne wyzwania, w których gracze będą mogli zmierzyć się w różnych konkurencjach. Samsung wspólnie z Komputronik Gaming umożliwią sprawdzenie swoich umiejętności gamerskich m.in. na urządzeniu mobile Galaxy Note 9, z wykorzystaniem nowoczesnego fotela VR czy w strefie QLED 49”, na futurystycznym stanowisku gamingowym. Fani technologii i gier na najwyższym poziomie będą mogli także przetestować trzy premierowe monitory Samsung.
5.jpg

Gra w specjalnej oprawie

next1.jpg
Amatorzy esportu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wpływ na jakość podejmowanego wyzwania mają różne czynniki. Nie bez znaczenia jest posiadana energia i odpowiedni nastrój, w osiągnięciu których może pomóc dopasowane oświetlenie. W pawilonie 7A, na stanowisku numer 6 będzie można doświadczyć emocji jak na prawdziwym turnieju, grając w przestrzeni wypełnionej dedykowanym oświetleniem Philips HUE. Każdemu pojedynkowi towarzyszyć będzie oddzielne show muzyczno-świetlne, dzięki któremu odczucia z rozrywki będą jeszcze mocniejsze i jeszcze bardziej motywujące do zwycięstwa. Gry, w których będzie można zmierzyć swoje umiejętności to m.in. Quake Champions w strefie turniejowej oraz V-rally w strefie symulatorów jazdy.

Wyjątkowe oferty w strefie zakupów Komputronik

2.jpg
W pawilonie 7A Komputronik zaprosi do swojej specjalnej strefy sprzedażowej. W najlepszych, przygotowanych specjalnie na tę okazję cenach, odwiedzający Poznań Game Arena będą mogli zaopatrzyć się w sprzęt marek: Razer, Corsair, HyperX, Logitech, California Access, Legion, Samsung oraz stacjonarne komputery spod brandu Komputronik. Zachęcamy do śledzenia fanpage oraz YouTube Komputronik Gaming, gdzie na bieżąco udostępniane będą szczegóły dotyczące wydarzenia.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Komputronik świętuje 22 urodziny

temu

Komputronik to jeden z największych retailerów na polskim rynku. Firma obchodzi właśnie 22-lecie swojej działalności i podsumowuje ostatnie sukcesy. Podążając za wieloletnim doświadczeniem, również z okazji swoich urodzin Komputronik wychodzi naprzeciw potrzebom swoich k
Rusza Fundacja Komputronik wspierająca innowacyjnymi narzędziami

temu

Ułatwianie dostępu do innowacyjnych narzędzi wspierających nowoczesną edukację i motywujących do osiągnięcia sukcesu osobistego i zawodowego to cel nowo powstałej Fundacji Komputronik. Firma, która już za chwilę świętować będzie swoje 22 urodziny, postanowiła stworzyć sz
Powrót do szkoły w wydaniu Komputronik

temu

Wrzesień to czas, w którym uczniowie po wakacjach wracają do szkół. Dla rodziców wiąże się to z zakupami – nowe tornistry, książki i produkty szkolne, ale również sprzęty przydatne do codziennej nauki. Co roku jest to okres wzmożonych kampanii realizowanych przez sklepy
Komputronik dla miłośników kawy

temu

Mała czarna, duża biała, z pianką, latte… Niejedno ma imię, a dla wielu jej spożywanie ma charakter rytuału, bez którego dzień byłby znacznie mniej przyjemny. Pobudza do działania, podnosi na duchu, a jej zapach potrafi ukoić nerwy. Kawa nie pyta. Kawa rozumie. Dla tych, którzy uwielbiają jej smak i aromat, Komputronik stworzył specjalną Strefę Kawy. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.